1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy The Evil Within straszy? Pierwszy kwadrans i wysyp ocen

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 14, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Już wczoraj pojawiły się pierwsze cztery noty najnowszego horroru Shinji Mikamiego. Tytuł został pozytywnie odebrany przez pierwszych dziennikarzy, jednak dzisiaj minęło embargo, więc w Siecie znajdziecie o wiele więcej tekstów. Czy The Evil Within straszy? Dodatkowo zobaczcie 15 pierwszych minut z gry!

Jak zobaczycie poniżej, nie wszyscy dziennikarze podzielają wczorajszy optymizm. Tytuł dla niektórych redaktorów nie trzyma odpowiedniego napięcia, w grze musimy wielokrotnie powtarzać momenty i przez to zanika poczucie zagrożenia. Nie wszystkim podoba się to pomieszanie japońskiego z zachodnim stylem horroru – pojawiają się głosy, że w pozycji jest za dużo strzelania.

Zaskoczeni? Ja trochę tak, ale spodziewałem się, że ta produkcja będzie bardzo kontrowersyjna. Deweloperzy spróbowali czegoś nowego (połączenie skrajnych styli) i niemal zawsze takie zespolenia sprawiają, że gra nie trafia do wszystkich.

Myślę jednak, że nie musicie się obawiać – dla przykładu pracownik IGN wspomina o przerażających stworach, fantastycznej walce o przetrwanie, czy też o wymagającej rozgrywce.

Oceny:

• Ausgamers – 10
    • GameInformer – 9
    • GameTrailers – 9
    • Vandal – 8.9
    • IGN – 8.7
    • Financial Post – 8.5
    • MoviePilot – 8.5
    • Multiplayer.it – 8.5
    • Blogocio – 8.5
    • Gamestar.hu – 8.5
    • HobbyConsolas – 85%
    • SpieleTips – 84/100
    • Videogamer – 8
    • TheSixthAxis – 8
    • Gamezone – 8
    • GamesVilla.it – 8
    • PlayStationLifestyle – 8
    • God Is A Geek – 8
    • HardcoreGamer – 4/5
    • PocketLint – 4/5
    • Cheat Code Central – 4/5
    • Gameblog.fr – 4/5
    • GamerGen – 16/20
    • IGN.it – 7.3
    • PushSquare – 7
    • GamingTrend – 70/100
    • Polygon – 6.5
    • Shack News – 6
    • Metro – 6
    • The Escapist – 3/5
    • Joystiq – 2.5/5

Pierwsze 15 minut:

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Nemezis30

Nemezis30 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pierwsze 15min to tam nie ma ani rewelacji ani nic strasznego, wielce przesadzona ocena gry i opinie. Większe wrażenia miałem zawsze z serii resident evil. I do tego znowu brak pl na konsolach, a tutaj trochę tej fabuły jest. Kto ma pirata to już dawno ma swoje 15min.

4. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Jak najbardziej grać. Momentami przypomina stare, dobre Silent Hill.

5. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    @Nemezis Dokładnie. Pograłem w weekend chyba z godzinę. Specjalnie włączyłem grę w nocy, pogasiłem światła i założyłem słuchawki. Przez ten czas ani się nie przestraszyłem, ani nie zachwyciłem. Ot, gra jak gra - brudne lokacje, świry z piłami. Może po prostu nie czuję takich produkcji.

6. Kacper_Lew

Kacper_Lew Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    My już w Play-BoX w Płocku mamy tą grę jak dla mnie taka sobie po ukończeniu trzech chapterów miałem dosyć nic strasznego nie było. Grałem na PS3 w porównaniu do The Last Of Us to lipa grafa i słaby klimat. Ogólnie da się pograć ale szału nie ma. To jest moja prywatna opinia.

Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum