1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy to będzie działać

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Alberos15, Styczeń 27, 2014.

1. Alberos15

Alberos15 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam dysk zewnętrzny o pojemności 1,5 TB i chce zrobić partycje 16 GB ale wiem jak sformatuje w xboxie to tracie wszystko . Mam tam filmy i gry wiec nie wchodzi to w gre.

A oto pytanie :
    -Czy jak zrobie partycje 16 GB w systemie FAT32 + Sformatuje byle jakiego pena w xboxie i skopiuje z pendrvie cały ten ukruty folder XBOX do Tej partycji na Zewnętrznym czy będzie to działać ? Próbował ktoś ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1105
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie będzie działać.
    Jeśli nie masz RGH to lepiej kup sobie jakiś dysk wewnętrzny, lub pendrive'a.

4. Alberos15

Alberos15 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Sprawdzałeś ? Mam pena 16 GB nagrywam GTA V i sie uruchomia i się zacina jak się załaduje 4 czy 5 gwiazde na samym początku gry , Pendrive odłończyłem i płyta się uruchamia normalnie . Dzisiaj dostane innego pena i zobacze w czym problem .

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1105
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    GTA V Ci się uruchamia normalnie bez zgranego contentu ?

Wczytywanie...

Poleć forum