1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy to będzie działać

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tomek147-13, Maj 29, 2011.

1. tomek147-13

tomek147-13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Chcę podłączyć xboxa 360 slim do monitora i głośników.

Czy jak zastosuje ten zestaw to zadziała? Czy ten pierwszy kabel przesyła dźwięk po hdmi, czy tylko po tym niepotrzebnym audio odchodzącym od hdmi?

1.KABEL HDMI-DVI(18+1) +AUDIO 2M (84455) (1620328917) - Aukcje internetowe Allegro
    2.WWW.CND.pl - _Złącza audio - Złącze żeńskie mały jack obustronne metalowe

Więc szło by to tak : HDMI (bez tego audio z niego wychodzącego) -> DVI + AUDIO Jack do głośników przy użyciu tej przejściówki (2 link)

Proszę o odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bloodwars29

bloodwars29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja mam zupelnie inny kabel tylko nie wiem jak sie nazywa...ale z jednej strony podpinam do konsoli a z drugiej on sie rozdziela na 3...jedna koncówka do monitora i dwa "czincze" na dzwiek...tylko ja mam głosniki 5,1 wiec mam tam jeszcze 3 przejsciówki:D (czincze na jacka, i dwa rozgałezniki takie z jacka na dwa...)i jak to podlaczam daje mi to 3 wejsca na "jacka" i podlaczam i mam normalnie dzwiek przestrzenny

4. isser98

isser98 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skarżysko-Kamienna
    Nie lepiej kupić oryg. kabel M$? W zestawie jest przejściówka na głośniki. :)

5. tomek147-13

tomek147-13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
Wczytywanie...

Poleć forum