1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy to dobry wybór? - proszę o pomoc!!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez alice, Wrzesień 13, 2014.

1. alice

alice Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pomóżcie, ludki kochane, bo trochę się gubię w tej tematyce:) Otóż planuję zakup konsoli Xbox 360 dla moich dzieciaków i jako zupełny laik upatrzyłam coś takiego XBOX 360 SLIM E RGH 500GB 2xPAD KINECT HDMI GW24 (4574094775) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Proszę znawców tematu (czyli chyba wszystkich oprócz mnie:))o opinie czy to dobry wybór? I jeszcze nurtuje mnie pytanie czy wśród gier na Xboxa dla dzieci duży jest wybór gier, w które jednocześnie może grać dwoje dzieci? Moi chłopcy raczej nie będą skłonni do ustępstw i czekania na swoją kolej:) Nie mam jeszcze monitora i tu również chciałabym zasięgnąć opinii "starych wyjadaczy" jaka wielkość będzie optymalna przy założeniu, że chłopcy grać będą siedząc na kanapie oddalonej o 2 m od monitora? Czy monitor powinien być na poziomie wzroku dzieci, czy trochę wyżej?

2. Lotnik421 Xbox One

3. bagir

bagir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    witaj,
    nie pomogę Ci w wyborze konsoli, sam kupiłem slima 250gb z lt3.0 (trochę żałuję że nie RGH), z tego co wiem to na lt3.0 możesz grać online, a na RGH nie
    pomogę Ci w wyborze monitora/telewizora, bo na tym się trochę znam ;) kanapa oddalona o 2m - minimum 32" możesz zaryzykować nawet większy mam kolegę, który do ps3 ma niecałe 2m a na ścianie wisi 46" ;) kwestia jest bardzo indywidualna, ja osobiście siedzę ok 2-2.5m od telewizora i mam 42" aczkolwiek wtedy ciężko jest ogarnąć cały ekran - musisz błądzić wzrokiem za np piłką po ekranie, najlepszy by był wg mnie coś ok 37" ale żaden producent już nie produkuje takich telewizorów. Drugie pytanie czy 2m od TV to nie za mało do kinecta, bo ja ostatnio grałem z żoną i byliśmy oddaleni o ok 3-4m i czasami wariował. Nie masz możliwości zwiększenia "powierzchni do grania"?

najlepiej jak monitor/telewizor będą na wysokości wzroku - mniej męczy szyje ;)

Pozdrawiam

1 osoba to lubi.
  4. Rossatti

Rossatti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Decydując się na rgh rezygnujesz z rozgrywek sieciowych a jest duże prawdopodobieństwo ze kiedyś dzieciaki będą chciały pograć po sieci ;) jeśli chesz zainwestować w granie sieciowe to lepszym wyjściem będzie LT :) albo dualnand.

Co do monitora to ja mam 27" i również siedze 2 m od niego i powiem Ci ze czasem mam problemy z przeczytaniem tekstów w grach :) a nie lepiej jakiś telewizor 32"?

Co do gier to na pewno się cos znajdzie ;) pingwiny z Madagaskaru, Rayman itp.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

1 osoba to lubi.
  5. Kizo

Kizo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    146
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Zary, Poland
    Wżyciu bym tylen nie dał poszukaj a znajdziesz( jak chcesz przerobioną z RGH polecam slima na plycie Trinity) taniej za taką cene masz Xbox One

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Cena przyzwoita. Za ten zestaw

7. alice

alice Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję za szybkie odpowiedzi:) To już wiem, że monitor będzie raczej duży i na wysokości wzroku smyków. Martwi mnie właśnie ta przestrzeń a raczej jej brak do gier ruchowych:( Żeby było więcej niż te 2 m to trzeba by wynieść łóżka albo szafę z pokoju:)) Założenie było takie, że dzieci będą korzystały z ustrojstwa w swoim pokoju, chyba żeby do gier ruchowych przenosić Xboxa do salonu?

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odlaczanie ciągle sprzętu to nie jst dobry pomysł. Mysle ze zrezygnuj z kinect. Za malo przestrzeni

Wczytywanie...

Poleć forum