1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy to Jasper ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez darius1115, Kwiecień 6, 2013.

1. darius1115

darius1115 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie !

Już dzisiaj mam kupować Xboxa 360.Jest u mnie w mieście w komisie za 420 zł

Czy to Jasper ? : Data produkcji : 02-07-2009 ? Zasilacz chyba 150W,ale głowy nie dam

Warto za tą kasę ? Xbox Arcade bez dysku....Czy będzie służył ? Nie dostanie RROD'a ?

Na tej stronie : http://www.360drives.com/list?v_mfrdate=2009-07-02&v_perpage=50

Piszę że to NTSC ? Więc nie uruchomię gier PAL ? Czy po przeróbce uruchomię już wszystkie gry ?

Z góry dzięki za odp :)

Pozdrawiam !

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Dobrze myślisz, jest to Jasper.
    Sprawdź tylko, czy uruchomią się gry PAL.

Jeśli masz możliwość, to załatw jakiegoś oryginała ( bądź pirata, bo jest opcja, że konsolka została przerobiona ) w systemie PAL i spróbuj uruchomić.
    Wtedy doznasz jasności.

4. darius1115

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki !

Nie wiem czy gość z komisu podłączy mi konsolkę do TV.jedyną grą jaką obecnie posiada jest Mirrors Edge ( ale nei wiem czy to RF czy PAL czy NTSC )

Nie można sprawdzić na nalepce konsoli czy to Pal lub Ntsc ?

Pozdrawiam !
    Kofston

5. remospl

remospl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Witonia
    na bocznej ścianie pudełka od gry pisze na dole NTSC lub PAL :) jest to chyba najlepszy sposób aby zobaczyć jaka jest konsola :) Znalazłem coś na necie
    "Patrz na naklejkę na zasilaczu. Jak pod napisem "Input AC" pisze, że jest od 200V do 240V, to na bank jest to konsola Europejska, czyli PAL. Jeżeli byłaby z USA, to pisałoby coś koło 110V. W USA mają inne napięcia w gniazdach domowych."

6. darius1115

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie wróciłem z komisu : Na zasilaczu pisze Input DC: 200-240V czy coś takiego,a wtyczka jest normalna europerjska ( bez przejściówek itp ) więc to chyba PAL.

Mam jeszcze pytanie : Gość z komisu nie wie czy konsolka przerobiona: Jak to sprawdzić jak ją kupię ? Trzeba nagrać kopię gry z neta ? Czy jest jakiś inny sposób ?

Pozdrawiam !

7. Mallur

Mallur Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aby sprawdzić czy konsola jest przerobiona musisz nagrać grę na płytę i uruchomić ją,w ten sposób sprawdzisz czy ma przerabiany napęd, a jeżeli chodzi o rgh to wystarczy uruchomić konsolę przyciskiem od stacji dysków, jeżeli jest przerabiana, zamiast dashboard-u uruchomi ci się Xell( wpisz w google grafika to bedziesz wiedział jak to wygląda)

8. bololabich

bololabich Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie zawodna metoda na sprawdzenie czy to jasper to spojrzeć na gniazdo zasilacza w konsoli http://rosetta.null-zero.com/wp-content/uploads/2008/12/xbox360_model_guide.jpg ponieważ data na obudowne o niczym nie świadczy mógł ktoś obudowę zmienić. Co do wersji pal/ntsc to zasilacz można podpinać normalnie europejskiej do tej z za wielkiej wody :D

to by oznaczało rgh i wtedy już czy to europejska czy stanowa nie ma znaczenia

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

Wczytywanie...

Poleć forum