1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy to jest pewne?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez andrzejek111996, Styczeń 20, 2013.

1. andrzejek111996

andrzejek111996 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Janikowo
    (ZA)Tania zdrapka xbox live

Cześć. Szperając na Alledrogo natknąłem się na pewną aukcję. Abonament Xbox Live 1 miesiąc (2963757976) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Czy jest ona legalna, czy jest tu może jakiś haczyk? Bo pierwszy raz się spotykam z tak niską ceną. Pozdro

//Nazwa tematu nie opisuje problemu
    Warn
    ~z0nk31

2. Lotnik421 Xbox One

3. Davizo

Davizo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    LPA
    kupisz a zobaczysz, pewny gold

4. andrzejek111996

andrzejek111996 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Janikowo
    Sprawdziłem. Ulokowałem u tego Pana swoje 12 złotych i.....faktycznie. Super. Za 12 złotych 1 miesiąc xbox live. Fachowa obsługa, polecam, bo to bardzo tanio jak za miesiąc live.

Wczytywanie...

Poleć forum