1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy to już czas na gry 3D?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez QuickShare, Styczeń 9, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. QuickShare

QuickShare Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Torun
    Postęp technologiczny wciąż galopuje. Nadchodzi rewolucja w twoim ulubionym hobby. Od jakiegoś czasu głośno zrobiło się o technologii trójwymiarowej zarówno w kinie, jak i grach wideo. Ostatnia kinowa wizyta na filmie 3D zrobiła na mnie piorunujące wrażenie. Jak długo będziesz musiał jeszcze czekać na gry wideo w trójwymiarze? Ciężko odpowiedzieć na to pytanie. Na targach Consumer Electronics Show (CES) portalowi Destructoid udało się porozmawiać z Aaronem Greenbergiem z Microsoftu. Wypowiedział się on w kwestii obrazu w trójwymiarze:

Wychodzi na to, że technologia 3D na razie nie jest najważniejsza dla Microsoftu. Project Natal to w tym roku priorytetowy bajer firmy z Doliny Krzemowej. Kiedy nadejdzie czas na granie w trójwymiarowych okularach? Myślę, że jednak nieprędko. Pewne jednak jest, że 3D jest dla obrazu tym, czym Dolby Stereo było dla dźwięku. [Wronish]

Czy to już czas na gry 3D ? - Konsolowisko.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. tijs18

tijs18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dla microsoftu na pewno nie ale Sony ma wprowadzić taką opcję dla posiadaczy PS3 już latem. Nie stałem się żadnym fanboyem bo naprawdę uwielbiam Xboxa i na dzień dzisiejszy nie mam żadnych rozsądnych argumentów poza piractwem do obrony dziecka MS. Zresztą i to powoli zaczyna upadać. Jeśli tak dalej pójdzie do konsola z kraju kwitnącej wiśni wygra tą wojnę. Na obecną chwilę nie przychodzi mi ani jeden porządny exclusive poza, Gears Of War 2 oczywiście. Splinter Cell, ME II, Alan Wake, itp to żadne exclusicy niestety

4. technic

technic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Buhaha, upadać ? W którym miejscu ? I Ty nie nazywasz się fanbojem ? Lol, no to dałeś teraz, zobacz sam co piszesz : "zaczyna upadać", "żadnych exclusive", "(...)z KKW wygra wojnę". Kolego, otwórz oczy, walka jest zacięta, a spójrz na listę premier 2010 na x360 ! Halo: Reach, Crackdown 2, Mass Efect 2, Fable 3... i tak dalej, nie będę wymieniał wszystkiego bo tego za dużo .

Owszem możesz mnie nazwać fanbojem, ale nim nie jestem, uznaje wszystkie konsole nawet ze stajni Sony, sam miałem kilka konsol lecz teraz bardziej utożsamiam się z Microsoft i ich Xbox'em.

A co do tematu to 3D tak szybko nie wprowadzą, oczywiście Natal jak i to od Sony (przepraszam, nazwy zapomniałem) wprowadzą nas w nowy rozdział w świecie konsol. Osobiście nawet nie myślę o zakupie Natala'a gdyż dla mnie to już nie "pospolite" granie lecz rozwiązanie dla laików w świecie gier, nie wyobrażam sobie gry w HALO czy wszystkie inne FPP, dla mnie to nie to samo co granie na padzie i siedzenie (!) a nie wymachiwanie łapami i nogami przed ekranem ^^ (a co by powiedzieli sąsiedzi gdybym tak miał otwarte okno i widzieli mnie jak np próbuje wejść na skrzynkę w Call of Duty, na pewno by się zdziwili :)

5. tijs18

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie jestem fanboyem :) bo nie uważam ze Xbox jest be itp:) Natal i ta prześmieszna odp Sony w postaci Gem'a mnie również nie interesują. Cytując kolegę beleck'a "leje na to ciepłym moczem" Wracając do istoty tematu czyli exclusive'ów. Mass Effect to ex? jakim cudem? Crackdow I był jak dla mnie śmiesznie słaby podobnie, jak Fable II, a o hallo to już nie wspomne. Od 2 części jest coraz gorzej :) Dlatego jeśli sięgam po tą serie to tylko Combat Evolved. A tak poza tym nie ma się co burzyć z i walczyć z pewnymi "oczywistościami" trzeba się zgodzić. PSN jest w tyle w stosunku do XBL, to widać jak na dłoni ale jest darmowe, i dla mnie właśnie to jest ogromnym plusem. Pewnie 20zl na miech nie jest majątkiem ale kiedy doliczysz org. i fakt, iż zagrasz raz na miesiąc to już nie robi się tak kolorowo. Do tego brak opcji triala w przypadku PSN, aż kuje po oczach i to w moim przypadku jest wielkim minusem ale exclusivy na dzień dzisiejszy Sony z całą pewnościa ma lepsze.

2010. Sony: Heavy Rain, MAG, God Of War III, GT5, - te tytuły przychodzą mi na myśl od razu (Pierwsze 2 mam oczyiście gdzieś ale na peewno będą to solidny gry)

Xbox 360: Fable III, Crackdown 2

Alan Wake, ME 2, SC Convition takimi tytułami nie są.
    ;
    To tyle ode mnie :) Ja na pewno zaciętej walki nie widzę na pewno nie w tym roku, zresztą zobacz jak każdy zachwyca się U2 itd. Owszem ta pozycja jest nieziemsko dobra, grafika w pewnych momentach jest genialna ale niekiedy np wewnatrz pociągu prezentuje się dość słabo. To moja osobista ocena, bo super hiper modele tekstur bez dobrego oświetlenia mnie nie jarają, dlatego Gears Of War 2 oceniam o 1 oczko wyżej :)

6. xman

xman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    zagraj w avatara ta gra obsługuje juz 3d

7. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Przydałoby się coś żeby pograć w 3d na x360. Na pc jest 3d vision od nvidii:)

8. pietrasz

pietrasz Guest

Drodzy koledzy z forum :) w maju wchodzą na rynek telewizory FULL HD 3d firmy samsung(chyba) beda kosztowaly pewnie zz 8 tysiecy :D

P.s: Gra Avatar ma funkcję 3D ale żeby sobie pograć wymaga telewizora minimum 54" i okularów z HELIOSA (koszt 300zł)

9. tijs18

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Normalnie już lecę do sklepu :D

10. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    3D chyba jeszcze nie na ta generacje konsol ;). Oczywiscie Sony bedzie mialo 3D tylko kto będzie mógł z deko skorzystac? Chyba tylko ludzie ktorzy maja 20 000 tys na miesiac. To sa ogromne koszta.1. Przedewszystkim TV 120HZ minimum 52 cali (Zeby byl jakis efekt) kosztuje duuzo pieniedzy. (+Okulary 300zl). 2. Moze nie zwiazane z kosztami ale w domu trzeba miec duzy spokuj. Bo w 3D liczy sie koncentrowanie sie na obrazie a nie jak dzieci ci beda ganiac przed TV caly czas. Mysle ze sie troche pospieszył z tym 3D ;).

Ps. Gralem w avatara 3D na targach w Oslo na wlasnie takim TV 52 cali 120 hz, i powiem tak... jest to fajnie ok ale nie jest to jaakis tam wielki szał, poniewaz ty nie mozesz nic widziec procz ekranu (Tak jak jest to w kinie.) a w domu jest to prawie nie osiagalne! Grałem równiez w okularach 3D wtedy to juz jest łooł łaał, to juz jest naprawde odjazd, lecz kogo bedzie stac na takie okulary?? Skoro takie cacko kosztuje 50 000 PLN? :D

11. Hesperide

Hesperide Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Toruń
    Ja mam pomieszczenie tak jakby 'kinowe' tylko mam 46' 200hz, jeśli miałbym okulary telewizor wyświeliłby mi 3D?!

12. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A czy do 3D nie potrzebny jest TV 120 hz a nie 200? Kiedys chyba czytalem ze 3D dziala tylko na 120 hz

13. pietrasz

pietrasz Guest

14. dzikrk

dzikrk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Dwór Gdański
    do 3d jest potrzebne minimum 120hz patrix a przy tv co ma 200hz odświeżania to byłoby git

15. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    na razie to za drogi wydatek...

16. MaciekPRO

MaciekPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    Bleh... ja i tak wole xbox360 i tradycyjne gry :)

17. wojtas74

wojtas74 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wałcz
    Fajnie by było mieć gre 3D typu gears of war ;] ale nie sądze żeby szybko sie to moje marzenie spełniło. Bardzo mnie ciekawi czy na nastepnej generacji bedą gry 3d :D

ps. gdzieś słyszałem że AVATAR: The Game jest 3D na hyper albo gdzieś fajnie

18. Wilq666Satanist

Wilq666Satanist Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jastrzębie - 50km od Wrocławia i 50 od Opola... :/
    Sprzęt do gier 3d (telewizory, monitory) potanieją z czasem. Wtedy będzie to sensowne rozwiązanie. Narazie większość hardkorowych graczy potraktuje to jako ciekawostkę. Jednak może warto pomyśleć nad tym?

19. kobzuch

kobzuch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja gdzieś znowu wyczytałem, że do w miarę dobrego odtwarzania 3D w warunkach domowych potrzeba telewizora stereoskopowego (pierwszy jaki wyszedł to koszt ok. 11k w przeliczeniu na polskie złotówki). Nowość? Drogo? - pewnie tak, ale wszystko co nowe musi kosztować. Mnie do tej pory dziwi, że jakoś żadna firma nie rozwija się w kierunku ekranów Oled, tylko wałkują te lcd ( chyba jeszcze nie do końca tą technologię eksploatowano). Myślę jednak, że do dobrego 3D jeszcze trochę nam brakuje. Nakładanie trzech kolorów na krzyż, to niestety trochę zbyt mało, żeby z ekranu wylazła Godzilla.

20. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    zamiast robić telewizory 42 calowe to niech zrobią PROJEKTOR 3D i git , ekran będzie porównywalny do tego w kinie ;)

21. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    są projektory 3d , a nawet można wykorzystać dwa normalne projektory do puszczenia obrazu 3D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum