1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy to już koniec X'a?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rah, Listopad 16, 2009.

1. rah

rah Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Skątowni
    Witam.

Mam konsolke z 06-06-06 :D (Arcade) hehe tzn jest ona mojego kumpla ale nie będe tu smutków opowiadał :) Pierwszy raz mam X'a ale o ROD'zie slyszałem już...

Wczoraj grałem sobie z 3-4 godzinki, aż tu nagle konsola sie zawiesza, wylaczam ją przyciskiem z pada, włączam i 3 czerwone światła. Dostałem palpitacji serca. Próbowałem ją odpalić przez jakieś 10 minut jednak nieskutecznie. Ponowiłem próbę po jakiś 2h - nadal nic. Ciągle ROD. Dziś włączam - brak diod! Lecz na starcie sie zawiesiła. Włączam drugi raz - śmiga bez zarzutu, Grałem 2h i zero problemów. Czy to oznacza że mam się zacząć bać? Czy ROD wróci?

Pozdrawiam i liczę na odpowiedź doświadczonych userów X'a.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mordux

Mordux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Andrychów
    Niekoniecznie. U mojego znajomego dzieje sie tak od czasu do czasu ;) To poprostu jakis blad konsoli :D Wedlug mnie nie ma sie czego obawiac.

4. rah

rah Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Skątowni
    Co moge zrobić żeby temu zapobiec? Nie grać? Absurdalne.
    Na pewno są jakieś możliwośći naprawy i przeciwdziałania temu.

5. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    konsolka z 2006? hehe nie chcę Cię martwić kolego ale szykuj dla niej już garnitur ;)

6. truskolodz

truskolodz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dublin/Łódź
    Po pierwsze, posprawdzaj wszystkie kable, aby dobrze siedziały w złączach, tak samo jak dysk.

Po drugie, jeśli to nie pomoże, to możesz spodziewać się RRODa niestety, bo takie są pierwsze objawy. Choć może on nastąpić po 2 dniach, albo po 2 latach.... Lub wcale w ekstremalnych przypadkach.... Zależy od modelu.

7. Mordux

Mordux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Andrychów
    Sam nie wiem... Tak jak mowie, u znajemego dzieje sie dokladnie to co u Ciebie od czasu do czasu, i jak narazie nic sie mu nie stalo :) Ale slyszalem tez o przypadkach, gdzie pare dni pozniej konsola padla na amen :) Ja na twoim miejscu bym sobie gral i niczym sie nie przejmowal, a jezeli xbox by padl... to naprawa (dosc kosztowna niestety) :(

8. Joker-Night

Joker-Night Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Świecie
    Na moje oddaj koledze konsole bo jeszcze kasę będzie chciał od ciebie za rod'a :) . Pozdro

9. Aramil

Aramil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Czarna Białostocka
    - to o czym pisał @truskolodz czyli posprawdzaj czyli upewnij się, że wszystko dobrze siedzi
    - zapewnij konsoli dobre chłodzenie (przewiewne miejsce, z dala od grzejników, jakaś podpórka, żeby wykorzystać dolne otwory w obudowie [metalowe pudełka od kolekcjonerskich edycji gier nadają się świetnie ;)]
    - akurat na rroda to raczej nie pomoże, ale tak czy siak najlepiej jest ustawić konsolę poziomo

10. avalan

avalan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zapewnij jej prawidlowe odprowadzanie ciepla (upewnij sie, ze nic jej z tylu nie blokuje, ani nic na niej nie lezy). Sprawdz, czy wydzielane powietrze jest cieple, czy moze zimne, w tym drugim wypadku, nalezaloby zmienic paste termoprzewodzaca.

11. rusieknh

rusieknh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    chcialem nadmienic ze wtedy nie bylo Arcade tylko Core:) mysle ze jak pojawilo sie raz to albo sprzedaj ja pierony albo musisz zagwarantowac jej naprawde chlodne powietrze zeby sie nie przegrzewala:)dbaj jak o kobiete;)

12. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    Ja bym sprzedawał puki jeszcze działa. Te stare konsole z początku produkcji bardzo się grzały. Jak ta sie popsuje to cena naprwy ok.100 zł. Sprzedaj ją teraz jako działającą za ok.550 zł i kup nową lub roczną za ok.700. Będzie to najlepsze rozwiązanie.

Wczytywanie...

Poleć forum