1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

czy to legalne??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mr.frost78, Maj 14, 2012.

1. mr.frost78

mr.frost78 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam... jako niedoświadczony posiadacz xboxa360 a raczej jego opiekun mam pytanie... mój syn znalazł na allegro gry które kupuje się w ten sposób ze dokonuje sie przelewu a w zamian otrzymuje sie gre z cudzym profilem który należy wpisać w konsoli i wówczas ściąga sie gra, po czym ten profil sie usuwa. proszę o podpowiedz czy to jest legalne i czy warto kupować w taki sposób gry??? dziękuję za odpowiedzi i wyrozumiałość...

2. Lotnik421 Xbox One

3. mikerpl

mikerpl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie! Są to ukradzione konta lub konta z grami z kupionymi z kradzionych kart kredytowych. O ile się nie mylę za takie konta ms dawał bana , lecz nie jestem tego pewien .

4. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    kradzione, można bana złapać za to

5. mr.frost78

mr.frost78 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuje... ja nie oferuje takich gier tylko syn mnie zapytał czy można w taki sposób kupić grę. Niestety nie znam się za bardzo dlatego postanowiłem zasięgnąc Waszej opinii i juz wiem. Może zapomniec o grach. Dziękuje bardzo...

6. malyksg86

malyksg86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Bylo to już tutaj wałkowane milion razy. Samo kupno przez Ciebie czy Twojego syna jest legalne aczkolwiek te gry zostały prawdopodobnie zakupione ze skradzionych kart kredytowych albo w jeszcze inny sposób. Ja już kilka takich profili kupiłem jak i mnóstwo innych osób z tego forum i nie spotkałem się jeszcze z żadnym problemem. Co prawda jest możliwość bana ale nie konsoli a właśnie tego zakupionego konta, jednak po przeniesieniu licencji na swój profil już z tego kupnego profilu sie nie korzysta więc ja problemu nie widzę.

Pewnie jeszcze ktoś się wypowie na ten temat ale moje zdanie już znasz

ps. jeszcze co do bana, to wiele osób mówi o tym banie ale jeszcze sie nie spotkałem aby ktoś go otrzymał

7. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3222
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Było już sporo razy.

Wczytywanie...

Poleć forum