1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy to mozliwe ????

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez vrs2010, Maj 30, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. vrs2010

vrs2010 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam mam problem dostałem od wujka Xboxa 360 moj tato gdy sie o tym dowiedział przysłał mi z Anglii kilka fajnych gier i teraz problem bo okazało sie ,ze konsola jest przerobiona ,a ja chce grac przez neta w oryginalne gry mozna jakos skasowac przerobke ? bo jak sie polacze to pewnie dostane bana ,a nie chce przerobki. Czy tylko zostaje mi sprzedanie konsoli ?? Dodam ,ze jest to biała konsola z dyskiem 60gb bez HDMI. Pozdrawiam chyba ze jak mam oryginalna gre to itak moge grac przez neta ? Jak to jest.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Banow nie bylo od 2009, masz tak stara konsole ze szybciej padnie niz baa dostaniesz

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. vrs2010

vrs2010 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Stara nie stara jest 100% sprawna i była praktycznie nie uzywana. Taka dostalem to co mam narzekać. Nie było od 2009 ? Tzn ,ze moge spokojnie grac sobie ,ale jak beda to dostane w pierwszej kolejnosci ta ?

5. adamk4

adamk4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stalowa Wola
    Możesz grac na oryginałach spokojnie.

6. mendrzej

mendrzej Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    IRL
    Grasz na wlasne ryzyko. Bana dostaniesz za fleshowany naped bez znaczenia czy grasz na orginalnej czy na piracie. "Przerobilem = Dostane bana predzej czy pozniej ale dostane"

Ale jak juz kolega wyzej napisal ostatnia fala banow byla w 2009r.
    I od tamtego czasu m$ uskutecznia tylko tzw. Ciche aktualizacje ale ciebie to nie dotyczy skoro masz orginaly.

7. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeśli zamierzasz grać tylko na oryginałach, to wgraj OFW (oryginalne oprogramowanie).

Poradniki w dziale LT --> Artykuły.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum