1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy to normalne?! Fifa 13.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Vancries, Styczeń 23, 2013.

1. Vancries

Vancries Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Podłaczyłem mojego xboxa do neta, założyłem konto XBL, wszystko ładnie. No to tak. Wchodze na fife i 1 krok to założenie fifa na Orgin (EA) , mam konto, ale nie miałem innego wyboru i założyłem 2 na TEN SAM ADRES i udało się.. dziwne. I teraz chyba fifa powinna mnie poprosić o ten kod który dostał wraz z płytą (tak pisze w instrukcji) ale nic... I wchodze na Ultimate Team ... A nie wpisywałem jeszcze golda... Jakim cudem moge grać przez neta skoro nie mam golda?!

2. Lotnik421 Xbox One

3. matj

matj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: Czy to normalne?! Fifa 13.

2 dni sa darmowe nawet nie majac golda

Wyslane za pomoca ZTE GRAND X IN ( taptalk 2)

1 osoba to lubi.
  4. Vancries

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ale dlaczego nie poprosiło mnie o kod do fify.?! I jakim cudem założyłem konto na Orgin na tym samym adresie e - mail?
    Boje się że coś źle zrobiłem! ;/

5. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Przypomniał mi się teraz pewien dowcip:
    Zapewne po upływie 48h Trial'a zapyta Cię o Online Pass'a -- jeżeli o to Ci chodzi :p

1 osoba to lubi.
  6. Vancries

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dobra, wszystko okej już wiem że mam tego golda na 2 dni. A o kod do fify poprosiło mnie po ponownym uruchomieniu a co do e-maila to konta się scaliły (połączyły)

Teraz mam problem bo fifa nic się nie przycina... tylko te gry treningowe przed meczem się tną strasznie... A jak wejde w gry treningowe przez menu to normalnie działają , wręcz pływają... Co jest tego powodem i jak to naprawić.? Mam orginała..

Czym się różni na tej stronie avatar od zdjęcia? :)

7. Lordani66

Lordani66 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Człowieku, chciałbym mieć takie problemy jak Ty.

Gry treningowe przed meczem sie przycinają bo wtedy łąduje się gra.

Zdjecie jest pokazywane przy kliknieciu na Twoj profil, avatar masz obok kazdego posta.

8. 1314

1314 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja też mam problem z kontem Origin, ale trochę inny. No więc tak. Chcę sobie pograć online z innymi graczami lub zagrać w Ulimate Team. Serwery oczywiście działają, ja jestem zalogowany na XBOX Live. Ale kiedy dochodzi do założenie tego konta Origin, to tu zaczynają się schody. Wpisuję e-mail rodzica, wpisuję konto. I cały czas wyskakuje komunikat, że e-mail jest niepoprawny. Próbowałem już z innymi e-mailami i dalej nic. Co robić ?

Wczytywanie...

Poleć forum