1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy to normalne???

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez bartos90, Maj 4, 2008.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. bartos90

bartos90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Tak jak w temacie, czy to normalne, że jak dzwonie do Bruciego w sprawie Heli Ride, to jak podjeżdżam pod jego blok, daje znak klaksonem i po krótkiej gadce Bruciego czekam od 10s do nawet 10 albo i więcej minut zanim załączy się krótka cutscenka z wsiadaniem do helikoptera i możliwością lotu??? Proszę o szybką odpowiedź!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mariusz512

Mariusz512 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odp: Czy to normalne???

a ja mam taki problem z gta 4 : jak mam misje od bruce'a to musze ukrasc samochód i goni mnie jakis gosciu i jak wjezdzam do garazu to konsola mi sie zawiesza ;/ juz 2 razy tak mialem

4. jekkyl

jekkyl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

jak sie trabi? bo sie mecze i dojsc nie moge:(

5. basa

basa Guest

@bartos50 : chodzi ci o loading time ? czy ze stoja przez 10 sekund nic nie robiac ? , przed heli ride normalnie u mnie dogywa sie nowa lokacja z helikopterem trwa to gdzies wlasnie okolo 10 sekund

@maurisz512 : jezeli chodzi o misje exotic exports dla brucea , zrobilem wszytskie i tylko raz kiedy ukradlem motor mialem dziwna sytuacje ze po wjechaniu do garazu zolty znaczek celu znikal ale nic sie nie dzialo , nie bylo konca misji mimo ze motor oczywiscie ukradziony ten co powinien :) musialem zobic load game i jeszcze raz go ukrasc , za drugim razem bylo juz ok

@jekkyl : wciskasz lewa galke analoga

6. bartos90

bartos90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź

Chodzi mi o to, że stoją przed tym blokiem od 10s do nawet 15 minut i mogę tylko pauzę włączyć, a ruch uliczny normalnie funkcjonuje. Po tych 15 minutach ekran gaśnie, wyskakuje loading i jestem na górze koło helikoptera i teraz czy te 15 minut to jest normalne???

7. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Nie.

8. WReki

WReki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych

napewno niejest to normalne... może masz lekko płytke ryśnietą i konsola sie męczy z odczytaniem tej misji... sprubuj nagrać jeszcze raz GTA i najlepeij najmniejszą prędkością.

9. madras88

madras88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

przeszedłem obie misje bez żadnego problemu i wiem ze takie sytuacje są związane z płytką albo z samą konsolą. U mojego kumpla (xbox360 core) takie scenki były bardzo częste.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum