1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy to okładka Modern Warfare 3?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Xavaris, Maj 11, 2011.

1. Xavaris

Xavaris Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    DDZ
    Nie obraziłbym się, gdyby tak było w rzeczywistości. A nawet jeżeli to tylko wesoła twórczość fanów, to jednak prezentuje się bardzo okazale.

Okładka w pełnej okazałości poniżej. Jak dla mnie - zbyt przemyślana na amatora. Jeżeli to jednak profesjonalny grafik, to wątpię, by pracował dla Activision. Takie okładki tak nie wyciekają. A może to wyjątek? Oceńcie sami.

Źródło : Call of Duty: Logo Modern Warfare 3 i tajemniczego projektu Elite [UPDATE] / CD-Action

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    A ja myślę że nie trzeba być wielkim mózgiem by postawić tezę że to fake, jakiegoś fana, albo po prostu świetnego grafika który lubi robić rozgłos. Najpierw tajna konferencja, potem zielona liczba 3, podpis największa gra świata nadchodzi/powraca, to co, trzeba korzystać, machnę okładkę tak żeby wszyscy myśleli że to oryginał, i że wyciekł przypadkiem. Tak myślę bo okładka nie w stylu Modern Warfarów, samo MW3 tym bardziej nie. No chyba że to oznacza swego rodzaju gehennę studia i marki, nowe logo, nowy styl, nowy silnik (hahaha, dobra, to żart) czy całkiem nowe podejście, ale co tam, pofantazjować można.

4. gregoryfx

gregoryfx Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Brzegi / Kielce
    Okładka bardzo ładnie wykonana :) Ale raczej na pewno jest to wizja fanów.

Pozdrawiam.

5. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Okładka w dziwnej stylistyce, chodzi mi tu głównie o kontrasty pomiędzy MW3 a resztą... Poza tym nie dziwne aby na okładce był skrót MW3, a nie pełne Modern Warfare 3 ?
    Jeden user zauważył że ta 3-jka jest prawie identyczna jak ta z najnowszego numeru OPM...

Harry ginie na końcu... ale w sumie jest Happy End.

6. Marydson

Marydson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubaczów
    okładka sama w sobie bardzo ładna, ale ile prawdy nie mamy pojecia ....

7. bartek6949

bartek6949 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tu też mam jakies
    to na 100% fake
    to też fake na 100 % bo jest napis only on xbox360 i jeszcze stary pasek ten na górze
    Dobra dowiedziałem się ,że ten ostatni to fake ale niech już zostana.

8. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Fake.

1. Czcionka '3' nie pasuje do czcionki 'MW', na co profesjonalny grafik sobie pozwolić nie może.
    2. Logotyp 'Activision' jest, a gdzie logotyp developera? Tego elementu również nie może zabraknąć.

Nie zmienia to faktu, że okładka jest ładna i mogłaby nawet taka zastać.

9. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Za wcześnie na okładke, kosz.

Wczytywanie...

Poleć forum