1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

czy to oznacza Dead?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez malin-ka, Luty 24, 2010.

1. malin-ka

malin-ka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam wszystkich
    mam taki problem
    zabrałam sie za sflashowanie liteona v1,wiem że bez igły klucza nie odczytam.
    ale postanowiłam sprawdzić czy komputer wogóle widzi napęd.
    wszystko było Ok,dopóki nie podkusiło mnie sprawdzenie funkcji Jungleflasher.
    w zakładce DVDKey32.
    po wciśnięciu LO82info wyskoczył komunikat coś że to tylko przy wersji liteon 83.
    wiem że w tym momencie jestem narażona na kpiny ze strony płci przeciwnej,lecz proszę o pomoc i wyrozumiałość.
    zrobiłam juz upa jednej konsoli z iXtreme1.6 na LT ijakoś dałam radę.
    jednak to mnie przerosło.
    wracając do problemu,posprawdzałam inne funkcje w tej zakładce myśląc że to bezpieczne...
    jednak po złożeniu,konsola nie wysuwa tacki,na telewizorze widać siwe pasy.
    dodam że po podłączeniu do jungleflasha naped jest rozpoznawalny.

Panowie,proszę pomóżcie kobiecie w opresji

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    jak widac pasy na ekranie to nie wina napedu. Sprawdz podlaczenie. Konsola reagujae na wlacznik?

4. malin-ka

malin-ka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzięki DEXTER za odzew
    jednak zbyt nerwowo podeszłam do sprawy,okazało się ze jeden z pinów od
    zasilania napędu był zgięty.
    jest już wszystko Ok.
    moją ambicją jest zrobienie tej konsoli,czy jest jakiś odważny facet na forum do pomocy?
    speara w/g schematu na forum dałam do zrobienia facetowi w serwisie komp.,trochę się zdziwił bo nie wiedział do czego ma to służyć

ps.Dexter oglądałam Twój filmik o flashu liteona czy Ty też używasz takiego wynalazku czy tylko samych igieł?

Wczytywanie...

Poleć forum