1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy to prawda??

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez BoskiSqnJPL, Grudzień 8, 2008.

1. BoskiSqnJPL

BoskiSqnJPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    łódź
    Mianowice ostatnio rozmawialem z koleszka o grach na klocka 360 i powiedzial mi ze w 2009 roku w II kwartale maja wyjsc tytuly jak assasin 2 dead space 2 oraz dead rising 2:confused: moze ktos cos o tym wie?? jak tak to prosze o informacje

2. Lotnik421 Xbox One

3. Misiuk

Misiuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    Assassin ma wyjść, reszty nie wiem.

4. kepaic

kepaic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    krk
    Tak, Dead Rising 2 oficjalnie powstaje, podobnie Assassins Creed 2 (ktore ma byc chyba trylogia, ale glowy nie daje) ale czy zdaza je zrobic w 2009 roku to nie wiem, AC2 jakos na 2010 chyba jest wstepnie zapowiadany. Premiery sa jeszcze tak odlegle, a prace tak malo zaawansowane (pewnie dopiero koncepty i wczesny developing) ze na w miare pewna date premiery jeszcze sporo poczekamy.

5. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    znalezione na jednym z amerykańskich portali o grach, tłumaczyć mi się nie chce :)

Wczytywanie...

Poleć forum