1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy to ROD?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Mr.Hankey, Listopad 27, 2008.

1. Mr.Hankey

Mr.Hankey V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Obecny tydzień jest dla mnie fatalny… Najpierw padł mi odtwarzacz MP3, potem komp (poszła płyta główna), a dziś rano przywitał mnie Ring Of Death… Choć w zasadzie to niezupełnie…
    Otóż grałem sobie w nowego Tomb Raidera i po jakiś 40 minutach konsola się zawiesiła. Zdziwiłem się, gdyż mam konsolę ok. 8 miesięcy i taka sytuacja miała jak dotąd miejsce zaledwie 2 razy (PES 2008 i Grid). Zresetowałem więc konsolę, lecz po kwadransie sytuacja się powtórzyła! Ponownie nacisnąłem reset, jednak tym razem obraz nie pojawił się, a na konsoli pojawił się czerwony okrąg. Szybko wyłączyłem konsolę i dałem jej odsapnąć jakąś godzinę poczym ponownie ją uruchomiłem i wszystko było ok. Niestety tylko przez jakieś 10 minut kiedy to konsola znowu się zacięła…
    Macie jakieś sugestie, miał ktoś podobnie, czy to jest Ring Of Death? Pytam, bo kiedy mój kolega miał ROD’a to jego konsola nawet się nie włączała tylko od razu wywalało czerwony krąg. Jest na to jakiś sposób, co mam zrobić? Macie może namiary na kogoś (Warszawa lub okolice), kto mógłby mi pomóc?

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  4. papux

papux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A to dziwne że się nie zdziwiłeś po pierwszym zawieszeniu.
    XBOX 360 się nie zawiesza a to z tego względu że ma instrukcje debugowania poleceń. Programowe zawieszenie XBOXA jest niemożliwe.
    Natomiast sprzętowe jak najbardziej.
    Twoja usterka jest pospolita.
    Odklejony GPU, zawieszeniu towarzyszyć mogą trzaski z głośnika lub szachownica na ekranie.
    Reszta informacji jest na tym forum.

Poleć forum