1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

czy to rod

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez lynch, Marzec 14, 2009.

1. lynch

lynch Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam jakieś 2 dni temu kupiłem xboxa 360 na allegro i wczoraj została dostarczona zaraz po włączeniu konsoli moją uwagę zwróciły szumy podczas chodzenia po menu głównym xboxa (co każdą stronę w lewo to coraz mocniejszy szum ps. mam telewizor kineskopowy i konsola jest ustawiona na 60 hz rok produkcji konsoli to :16 maj 2008 roku, konsola stoi na podłodze przed telewizorem) wczoraj grałem jakieś 4 albo 6 godzin i wszystko chodziło normalnie a dziś rano uruchomiłem na konsoli grę pt. kane & lych grałem coś koło godziny i konsola się zawiesiła nie reagowała na pada tzn. nie mogłem za jego pomocą wyjść z gry ani wyłączyć konsoli musiałem wyłączyć ją przyciskiem znajdującym się na niej nie wiem czy to z winy porysowanej płyty czy z winy płyty główniej ale proszę o rady i opnie na ten temat i jeszcze jedno konsola jest nieprzerobiona także oczywiście gra jest oryginalna.

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Z twoich informacji nie da się konkretnie wywnioskować w czym jest problem, może być przegrzanie, porysowana płyta lub zbliżający się RROD. Musisz czekać na rozwój wydarzeń :).

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    może to wina TV. Sprawdz na TV LCD czy tak samo konsola się zachowuje.

5. BoskiSqnJPL

BoskiSqnJPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    łódź
    A dostales gwarancje od tego co kupiles Xboxa??

6. sdawid1q

sdawid1q Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bracknell UK
    mozliwe ze zrobił sławny trik z ręcznikiem i ci wysłał konsole :p nie zycze ci tego

7. lynch

lynch Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    gwarancji niedostałem ale xbox niebył rozkręcany i pląby są całe z tego co mi wiadomo a i to nie jest pewne bo wiem tylko tyle co mi gośćiu mówił i jeszcze jedno niechcący wstawiłem 2 posty i prosił bym o kotynuacji tematu na tym http://x360iso.org/sugestie-i-problemy/12843-czy-rod.html

8. BoskiSqnJPL

BoskiSqnJPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    łódź
    He he hyba najgorsze na co mozna sie nabrac na alegro, 1 Na przyszlosc patrz czy Dajom gwarancje na sprzet 2 Istnieje mozliwosc zgloszenia sprzetu na allegro powinni oddac ci kase. (chodzi o to ze np Jak sprzedajacy pisze ze sprzet 100% dziala a jest co innego)

Poleć forum