1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy trzeba coś dokupować?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez matiuss, Kwiecień 26, 2011.

1. matiuss

matiuss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chciałem przerobić Xboxa samodzielnie i zastanawiam się, czy muszę dokupić jakiś sprzęt, aby móc to zrobić. Napęd to LiteOn, stara wersja, nie wymaga lutowania. Za pierwszym razem płaciłem za przeróbkę i widziałem, jak to wygląda. Chłopak, który to robił rozkręcił konsolę i podłączył napęd do komputera. Czy do tego potrzebny jest zwykły kabel, jakim jest połączony np. napęd DVD w moim komputerze z płytą główną? Proszę o nie moralizowanie oraz odradzanie mi tego. W odpowiedzi proszę napisać ile mniej więcej wyniosłoby kupno zestawu do przerabiania, o ile jest on potrzebny do tej starej wersji napędu.

EDIT: Zaznaczam, że mam wgrany iXtreme LT.

2. Lotnik421 Xbox One

3. t3rror

t3rror Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeżeli masz wgraną starą wersje iX (=<1.61) to wystarczy tylko podłączyć napęd zwykłem kablem SATA do PC.

4. Grzib

Grzib Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    a masz moze jakis poradnik czy cos? ;p

5. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia: