1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy trzeba drugi raz wgrywać ltmax ??

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez schaolin360, Październik 30, 2012.

1. schaolin360

schaolin360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam mam ihasa 524b z wgranym flashem i nagrałem kilka gier xgd3 bez problemu, ale od pewnego czasu wyskakuje błąd weryfikacji, naped mam podłączony do kompa przez sata-usb(Unitek), chcę jutro podłączyć napęd do lapka od kumpla i zobaczyć czy też będzie dalej błąd weryfikacji i moje pytanie brzmi:

Czy jak podłącze nagrywarę do innego kompa/lapka to czy muszę od nowa wgrywać ltmax czy już to jest wgrane w naped i nie trzeba kolejny raz tego powtarzać ?? ??

P.s przy okazji chcę się dowiedzieć czy najnowszy flash dla 524 to - iHAS524B-AL2A czy jest coś nowszego??

Z góry Dziękuję za odpowiedź!

2. Lotnik421 Xbox One

3. djblackkrk

djblackkrk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Nic nie musisz wgrywać. Wystarczy jak ustawisz img burn i tyle.

1 osoba to lubi.
  4. schaolin360

schaolin360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dobra dzięki, nagrałem dzisiaj na lapku i teraz już kompletnie nic nie rozumiem !!!! A mianowicie:
    Gra nagrała się w 100%, weryfikacja w 100%, a dalej wyskakuje ten sam błąd - proszę przetrzeć szmatką !!
    Zauważyłem że przy weryfikacji przy 50% nagrywara bardzo głośno chodziła, ale poszło dalej i doszło do 100%, wiec nie wiem o co biega !!

Czy pomimo że abgx pokazuje że wszystko w porządku może się zdarzyć że obraz i tak jest uszkodzony, czy nie ma takiej możliwości ??
    (bo też dzisiaj zauważyłem że jak się sprawdza w abgx to od ok 90% do stówki leci w kilka sekund, a wcześniej pomału procenty się zbierają)

Wczytywanie...

Poleć forum