1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy usuną mi przeróbkę?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Łukasz Jankowski, Czerwiec 12, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Łukasz Jankowski

Łukasz Jankowski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Dosyć dawno temu odwiedziłem te forum i dlatego mam pytanie. Ostatni raz przerobiłem konsolę w połowie października 2012 roku, powchodziłem parę razy na live'a, grałem w fifę 13, później się znudziło i przestałem. Teraz chcę znów wejść na live'a. Moje pytanie - czy obecnie jest nowa aktualizacja, która usunie mi przeróbkę po podłączeniu konsoli do live'a? Nie mówię o banie, bo to jest losowe i każdemu może się trafić.
    Mi chodzi tylko o to czy najnowsza aktualizacja konsoli usunie mi przeróbkę. Konsola przerabiana około 15.10.2012
    Z góry dziękuje za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
  4. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341