1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy verbatimy dl sprzedawane w cake'ach nie są gorszej jakości niż te w pojedynczych?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kylex, Październik 25, 2010.

  1. kylex

    kylex Użytkownik Użytkownik

    Dołączył:
    Luty 7, 2010
    Posty:
    152
    Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    j.w.
     
  2. Lotnik421 Xbox One

  3. miller11

    miller11 Xbox One Xbox One Użytkownik

    Dołączył:
    Grudzień 1, 2009
    Posty:
    168
    Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sławno
    Nie są gorsze ale rysują się bardziej.
     
  4. yahoone

    yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

    Dołączył:
    Wrzesień 26, 2007
    Posty:
    552
    Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    Verbatimy same się nie rysują w cakeach, każda płyta posiada delikatny rant na zewnętrznej części płyty który prawdopodobnie zapobiega uszkodzeniu nośnika, można go wyczuć palcem.
     
  5. Rapido

    Rapido Użytkownik Użytkownik

    Dołączył:
    Grudzień 26, 2008
    Posty:
    21
    Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pewnie chodz ci o to ze te w cakeach sa tansze, ja takich uzywam i sa tak samo dobre jakte pojedyncze a mozna sporo zaoszczedzic
     
  6. DevNull90

    DevNull90 Użytkownik Użytkownik

    Dołączył:
    Wrzesień 24, 2009
    Posty:
    93
    Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wroo
    Nagrałem ze 3-4 cake po 10 sztuk i tylko jedna płytka była jakaś nie halo ;P
    A poza tym u mnie w sklepie kupuje po 4zł sztuka a cały cake 10szt. kosztuje 40zł ;P
     
  7. kondi50

    kondi50 Użytkownik Użytkownik

    Dołączył:
    Październik 29, 2010
    Posty:
    25
    Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Według mnie nie ma różnicy.
     
  8. sreberko

    sreberko Użytkownik Użytkownik

    Dołączył:
    Grudzień 11, 2009
    Posty:
    356
    Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    To jest ta sama płyta, tylko w cake'u płacisz raz za pudełko dla 10szt., czy tam więcej, a przy pojedynczych płytach płacisz za każdym razem za pudełko i dlatego są droższe. Poza tym różnicy nie ma.
     
Wczytywanie...

Poleć forum