1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy w takim pokoju starczy miejsca na kinecta ??

Temat na forum 'Kinect' rozpoczęty przez motek, Styczeń 20, 2011.

1. motek

motek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Targ
    Otóż zastanawiam się nad kupnem kinecta nie wiem tylko czy w moim salonie będzie można grać ( na stronie xbox-a piszą że wystarczy 2,4x1,8, ale chodzi mi o waszą opinie, czy będzie się dało grać bez połamania sobie nawzjem rąk) w dwie osoby. Na szerokość ( od okna do stolika ) jest 235 cm a na długość ( od TV do ... końca dywanu ) jest 260cm. Oto zdjęcia tego saloniku :
    Picasa Web Albums - Tomek Borowicz - Album bez tytułu
    Picasa Web Albums - Tomek Borowicz - Album bez tytułu
    Czy jak położe kinecta na tej komódce pod TV to będzie ok ??
    No i jeszcze jedno pytanie : Gdzie kupić tanio kinecta w wersji BOX (z zasilaczem ) proszę o jakieś konkrety.
    PS. Jeśli będzie trzeba mogę zrobić więcej zdjęć.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Specter

Specter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Grac sie da, ale na 90% nie w dwie osoby i nie we wszystkie gry. Nie bez znaczenia jest tez Twoj wzrost i ogolna wielkosc.
    Tam, gdzie moja dziewczyna gra sobie w miare swobodnie, mnie kinect "nie ogarnia".
    W tym pokoju najlepiej by bylo, jakbys ustawil kinecta w rogu i lekko przechylil telewizor w swoja strone.

4. Czosiek

Czosiek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bolesławiec
    Bardzo ciężko będzie, maksymalnie w jedną osobę, nie więcej.

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Tak jak zostało wyżej napisane we pojedynkę nie powinno być kłopotów bo miejsca jest wystarczająco ale we dwójkę to już mogłyby zaczynać się problemy. Chyba że posuniesz ten stół i fotele to może wtedy uzyskałbyś więcej miejsca :)

6. wepster88

wepster88 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Mam Kinecta, i powiem Ci szczerze że spokojnie tego miejsca wystarczy :) Usuniesz tylko te fotele z pod ściany i będzie wszystko grać :) Ja mam pokój 4x4 , w większości zajęty przez meble i tyle samo wolnego miejsca co ty. Gra z dziewczyną czy z rodziną idzie bardzo fajnie.
    pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum