1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy wartko zakatować konsole??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wolf91, Listopad 9, 2010.

1. Wolf91

Wolf91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    witam,

Kupiłem niedawno konsole uzywana, i okazalo po telefonie do supportu ze konsola nie byla rejestrowana. A wiec zarejestrowalem i okazalo sie ze posiadam pelna gwarancje do polowy grudnia oraz rozszerzona do przyszlego roku. mam plyte glowna drugiej generacji i stad moje pytanie jak wyglada naprawa gwarancyjna?? zastanawiam sie czy nie warto byloby jej specjalnie przegrzac i doprowadzic do rroda?? czy to uniknelo by rroda w przyszlosci??

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomas89

tomas89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bdg
    Nawet jeśli złapiesz RROD'a w tym swoim Falconie to na gwarze dostaniesz taką samą a dodatkowo jeszcze podmienią Ci napęd na nowego LiteOn'a którego jeśli chciałbyś w przyszłości sflashować to trzeba będzie ciąć. Poza tym nie ma reguły że jak konsola używa to padnie 2 dni po skończeniu gwarancji.

4. TradeMark

TradeMark Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak ją przegrzejesz to, z tego co słyszałem, wymienią Ci płytę główną na nową, więc miałbyś prawie to samo, co kupienie nowej konsoli . Oczywiście poza obudową, napędem i innymi częściami. Jak się mylę to niech ktoś mnie poprawi :)
    Uniknąć RROD-a to się nie da, a przynajmniej nikt Ci nie powie czy konsola go dostanie, czy też nie. Na nowej płycie (nie dostaniesz Jaspera, tylko Falcona - taka jaką masz u siebie) może być mniejsza szansa wystąpienia.

@Spóźniłem się :)

5. tomas89

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bdg
    Miałem E74, i została mi wymieniona płyta Falcon za Falcona i napęd Benq za LiteOn V2. Więc z jednej strony korzyść taka, że płyta nowa ale napęd gorszy jak dla mnie... Częściej pojawia mi sie napis przetrzyj szmatką na Verbatimach :/

6. Wolf91

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    konsoli nie zamierzam przerabiać, naped tak szczerze to nie wiem nawet jaki mam, jak wroce do domu to sprawdze, ale jesli maja mi wymienic plyte glowna na nowa to wedlug mnie warto i chyba tak zrobie:):) jestescie pewni ze wymieniaja plyte??:)

P.S

To teraz jak??:D konsole w koc i zostawic z wlaczona gre na noc??:D

7. kkey

kkey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Poczekaj aż sama ci padnie, nie psuj jej :)

8. Litz

Litz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    no najlepiej :D jest szansa ze ci dadza nowa konsole :D

9. tomas89

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bdg
    Płyte główną wymieniają na 100%, nie naprawiają. Co do reszty typu napęd to zależy, jednemu wymienią innemu nie. 2h w kocu powinny wystarczyć ew później czynność można powtórzyć. Biedna konsola :(

10. Wolf91

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    Teraz mam pytanie, czy podczas takiego zabiegu moze popsuc sie cos innego??:) chodzi mi o to czy nie bardziej warto byloby poczekac to konca rozszerzonej gwarancji na rroda??:) bo jesli podczas procesu przegrzania moze wyskoczyc tylko rrod to chyba poczekam jeszcze rok, a miesiac przed koncem rozszerzonej go przegrzeje:):)

11. tomas89

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bdg
    Może wyskoczyć np E74 jak w moim przypadku. A także szereg innych błędów :) Ale w tym wypadku RRoD jest najpewniejszy.

12. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Może pograj na niej trochę i wtedy sobie "RRODUJ" ;)! Popraw błąd w temacie.

13. vegito

vegito Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak masz ciekawą gierke to graj ile dasz rady. Potem zostaw konsole włączoną i zrób test ile godzin konsola wytrzyma włączona.

14. Wolf91

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    Dobrze, juz mniejwiecej wiem jak, teraz jak możecie doradzić to myślicie, że lepiej czekać i zrobić to przed końcem pełnej gwarancji czy przed końcem rozszerzonej??

15. moxmox

moxmox Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przed końcem normalnej. Bo jak padnie coś innego to ci nie naprawią na RRODowej.

16. sreberko

sreberko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Żal, nową konsolę można kupić za 600PLN, a Ty będziesz specjalnie oszukiwać licząc na to, że wymienią Ci płytę. Mnie osobiście było by wstyd tak się poniżać za parę groszy.

17. clinic121

clinic121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Anglia
    Up
    Też tak sądze..

18. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    sreberko i osoba niżej.
    Nie dla wszystkich 600 zł to parę groszy (nie wnikam już do jakiej grupy społecznej się zaliczasz itp). Raczej powstrzymaj się z takimi komentarzami.
    PS. Jak dla ciebie to grosze to możesz mi wysłać parę groszy podam tobie numer na który możesz zrobić przelew.

Co do konsoli. Ja bym na niej grał normalnie (3-4 godziny dziennie) i jak ma paść to padnie. A przed końcem gwarancji (o ile tobie nie szkoda) to jechałem bym na niej na okrągło (chociaż bym wiedział po ilu godzinach grania padła...).

19. Polaczek2009

Polaczek2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sławno
    600zł to Faktycznie nie duzo nawet nigdzie nie robiac majac głowe mozna je skombinowac ( nie mowie ze to pieniadze ktore leca z nieba ) a dla przykladu nawet ps3 za 700 sie wyhaczy

20. Centek

Centek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Najlepiej zrób test tej konsoli. Zostaw ją włączoną z grą na całą noc albo graj na niej około 8h w jakąś wymagającą, fajną grę. Jeżeli konsola to wytrzyma to ja bym nie psuł jej specjalnie i poczekał ten rok. A jeżeli padnie no to na gwarancję. Nic Ci nie szkodzi a to będzie test jak bardzo awaryjna jest Twoja konsola.

21. Polaczek2009

Polaczek2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sławno
    Mały up moje 2 xboxy same padły w tym nowy jasperek po 3 miesiacach naped padł ja dziękuje m$

Wczytywanie...

Poleć forum