1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy warto aktualizować X360 na LT 3.0?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Widgeter, Listopad 3, 2012.

1. Widgeter

Widgeter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czy wszystkie gry(XGD2 i XGD3) na X360 działają poprawnie na LT 2.0(po wgraniu topologii),bo zastanawiam się czy warto aktualizować na LT 3.0 ?
    Wiem,że gry bede miał w 97%,ale czy nic nie bedzie wtedy wcinało i czy będą hulały jak nagrane Ihasem w 100%

2. Lotnik421 Xbox One

3. the_mask

the_mask Banned Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Suwał‚ki, Poland
    Odp: Czy warto aktualizować X360 na LT 3.0?

Wgraj lr 3.0 i miejsce spokój. Dodatkowo bez problemu można korzystać z internetu.

Wysłano z HTC EVO 3D przy użyciu SwiftKey :)

4. METALOWYman

METALOWYman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zwoleń
    Będą działać bez problemu. Aktualizuj ;)

5. zawka1

zawka1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja aktualizowałem i dzięki temu ciepię w Medal of Honor po sieci - zabawa nieporównywalna do single player

Wczytywanie...

Poleć forum