1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy warto brać pad z 3,5 mm jack?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Buhaj47, Marzec 19, 2016.

1. Buhaj47

Buhaj47 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Myślę o kupnie pada w wersji Dusk Shadow lub Forza, jednak mam parę rzeczy:

1. Czy poprawki są odczuwalne w stosunku do zwykłego pada bez wyjścia jack, którego teraz mam?
    2. Jest tam wyjście jack, ale przecież zestawy słuchawka + mikrofon mają do tego wejście audio. To znaczy, że trzeba jakiegoś dodatkowego adaptera, żeby podłączyć słuchawki + mikrofon trzeciej firmy?

Ostatnia edycja: Marzec 20, 2016
    spiewaczek1 lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Buhaj47

Buhaj47 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  4. rathaniel

rathaniel Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Lubartów
    Słuchawki z mikrofonem można podłączyć na dwa sposoby. Posiadając takie na jednym jacku 4 pinowym można wpiąć bezpośrednio do pada. Gdy posiadamy słuchawki z dwoma jackami (jeden słuchawki, drugi mikro) potrzebujemy przejściówki jacek 4 pinowy (męski) -> 2 x jacek dwupinowy (żeński).

http://allegro.pl/przejcie-audio-sluchawki-jack-wtyk-3-5mm-lenovo-i5848564972.html

Co ciekawe w najnowszym Dashu (aktualnie w Prewiev) nadchodzi dobre rozwiązanie dla osób nieposiadających wejścia 3,5mm, ani przejściówki. Jest możliwość przestawienia, gdzie ma być słychać komunikację głosową. Można przestawić przy wpiętym chat headsecie (tym na jedno ucho) by dźwięk rozmów szedł do TV. Wtedy można podpiąć do telewizora słuchawki, a headset powiesić na szyi i używać mikrofonu. I w taki sposób będziemy mieli stereo headset :p

Ostatnia edycja: Marzec 23, 2016
    Buhaj47 lubi to.
  5. Sargon80

Sargon80 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bumpery chodzą cichutko i bardziej miękko. Dla mnie lepiej, niż w poprzednim padzie.

6. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Z tym jackiem, to poczytaj w sieci. Są dwa standardy rozkładu pinów. Mikrofon ze słuchawek od smartfona mało komu działa, bo jest w formacie AHJ, a w padzie jest ten starszy typ.
    Wysłano z Lumia 920

7. rathaniel

rathaniel Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Lubartów
    Niestety sprzedawcy nie mają pojęcia jakiego typu mają w ofercie. Najlepiej zawsze kupić porządne jacki i samemu nasmarkać lutownicą. Akurat z tym nikt nie powinien mieć problemu, bo wiedzy żadnej nie potrzeba :)

8. Marawuff

Marawuff Dziewczyna Dziewczyna Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nie mogę się wypowiadać o zwykłych czarnych, bo kupiłam limitowane z Halo 5 (oba, unboxingi też robiłam) i jest różnica, coć nie duża, bumpery i triggery, poza tym cieżko wyczuć, może dlatego, że pierwsza wersja padów bardzo mi się podobała.
    Wejście jack 3.5mm to dla mnie żaden argument, bo i tak używam albo chaptada albo adaptera, po prostu lubię możliwość regulacji chatu i gry.

9. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Co do samego wyjścia to wg mnie nie warto. Mam pada z 3.5 jack (elite) a i tak używam adaptera bo nie muszę grzebać w menu żeby sobie zmienić balans audio czy dać mute. Fizyczne przyciski górą :)

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

sp7foy lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum