1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

czy warto czekać na premiere xblive w Polsce??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wolf91, Wrzesień 22, 2010.

1. Wolf91

Wolf91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    witam,

Nie posiadam jeszcze fizycznie konsoli idzie do mnie używka z allegro:) i mam pytanie bo bardzo chce grac przez live i mam związku z tym pytanie. Czy warto abym kupił 14 miesięcy w UK, jak lada chwila ma się pojawić live w Polsce??

2. Lotnik421 Xbox One

3. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Będzie możliwość migracji konta np. z UK na PL więc chyba nie ma problemu.

4. Wolf91

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    jestes pewny?? bo słyszałem, że to jeszcze nie jest pewne czy będzie migracja:) A wiadomo jak będzie cenowo wyglądał w Polsce live??

5. AdamAdamski

AdamAdamski Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań miasto doznań
    Z tym , że nie wiadomo do końca jak to będzie z abonamentem , czy nie bedziesz musiał po przeniesieniu konta np: z UK na PL kupowac ponownie abonamentu .???

6. Wolf91

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    to czyli jeszcze nic nie wiadomo i lepiej czekać??

7. AdamAdamski

AdamAdamski Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań miasto doznań
    Powiem tobie tak . N początku polski live będzie bardzo ubogi więc zastanów się czy warto przenosic konto . Ja prawdę powiedziawszy zostaję przy koncie na UK. Dlaczego ? Ponieważ nie robi to dla mnie żadnej różnicy.

8. anchelutte

anchelutte Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No niby zadnej ale bedzie nasz Polski :)

9. RAkU_SK

RAkU_SK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Strzelce Krajeńskie
    ja se konto migruje ;D

10. JuNy

JuNy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn
    Siema , ja kompletnie sie na tym nie znam wiec mam 1 pytanie co ma konto w polsce a np w uk wiem ze polscy gracze oczywiscie :D ale co procz tego ? mniejsze lagi czy cos ? :p i kiedy ma byc ta premiera bo niedlugo kupuje sobie elitke i nie wiem gdzie zakladac konto live: F

11. drwota

drwota Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Dla przykładu w Polsce będzie sam multiplayer, jakieś DLC i demo, a w angielskim XBL masz Facebooka, jakąś muzę, filmy i takie tam pierdoły.

12. Wolf91

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    na Uk, pewnie będą szybciej nowości do pobrania, ale może okazać że dla Polaków może być niższy abonament który by mi osobiście odpowiadał, a od live oczekuje tylko gry... a zna ktoś dokładną datę wprowadzenia?? bo jutro będę miał x'sa i chce już sobie po grać i odrazu bym kupił abonament na 14 miechów:)

P.S
    Wiem że to ogromny offtop, ale jestem nowy i nie chce z każdym pytaniem zawracać wam głowy nowym pytaniem, wiec jest jeszcze jedna rzecz która mnie nurtuję więc pozwolę sobie zapytać tutaj, mimo że jest to po trosze bezczelne. Jak będę chciał podłączyć 360 do monitora przez konsola->hdmi->dvi->monitor to jak mogę podłączyć głosniki?? bo idzie do mnie juz kabel vga który ma wyjście z dzwiekiem, ale tutaj użyje zwykłej przejściówki, wiec dźwięk się gubi, jak mam podłaczyć głośniki?? i czy na hdmi w porównaniu z vga jest faktycznie tak duza róznica?? dzięki i przepraszam

13. Gambit95

Gambit95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No tak, ale pewnie sam abonament na np. 12 miechów będzię kosztował z 300 albo 400 zł. Przecież to Polska, a nie Wielka Brytania.
    PS. Podobno ma być jesienią tego roku, ale nie znam konkretnej daty. Czyli już nie długo. Bardzo nie długo.

14. Shin3

Shin3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Targ
    hmmmm w UK masz dostęp do najlepszych i najnowszych dem gier, facebooka, radia i jeszcze 1 jakieś portalu ale nie chce mi się sprawdzać.
    A w Polsce pod koniec roku może zawita do nas facebook i NK jak dobrze pójdzie.
    Kilka demek gier które już dawno można kupić nawet na Polskim rynku mimo, że jesteśmy jakieś 1.5 mies w plecy na przeciętnej premierze.

15. Wolf91

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    ponawiam pytanie:):)

no właśnie nigdzie nie jest podany dokładny termin:( czytał wykład z pracownikiem M$ który mówił że ceny powinny być niższe niż w UK, to skąd te 400?? nie wiem ile kosztuje abonament ale znalazłem zdrapki na 14 miechów za 160zł:) ma ktoś taniej??:)

16. leksior

leksior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    drwota, polecam obejrzenie filmów o xbl w Polsce na YouTube z fun daya, byłem tam i polski xbl będzie wypasiony i tłusssty ;D
    A tak wgl, to ta migracja będzie czy nie bo nie wiem :D
    mega przesadziłeś z tym 400zł stary ;D maksymalnie bedzie 200 zł za 14msc
    a wgl nawet powinno być taniej, bo tamte kody do xbl były sprowadzane z innych krajów wiec koleś i tak musiał na tym zarobić wiec mogą być nawet tańsze ;)
    a co do premiery xbl PL obstawiam premiere kinekta (4 listopada 2010 podajże)

Wolf zbytniej różnicy nie ma pomiedzy hdmi-> dvi (tu nie da rady głośników bo sam próbowałem .) a kablem vga daje rade (rozdziałke full hd pociągnie) dźwięk jest nawet w miarę, ale nie daje rady na słuchawkach ;D chyba, żeby słuchawki od wzmacniacza włączyć ;D

Wczytywanie...

Poleć forum