1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy warto czekać?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez komaros, Sierpień 18, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. komaros

komaros Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siema. Jak sądzicie? Mam w tej chwili xboxa 360 arcade ze starym monitorem 17". I pytanie czy opłaca mi się teraz kupować nowego slima z wifi i jakiś porządny monitor ( ok 24" ?, a może jednak TV?? ) czy czekać jeszcze z rok -dwa na premierę nowego xboxa ? Jak sądzicie ile on może kosztować na początku kariery? W sensie ile kasy musze zebrać żeby móc kupić nowego xboxa, jakiś monitor no i kase na 2-3 gry? Wiem, że troche głupie pytanie ale może ktoś z was się mniej więcej orientuje w tych sprawach.

Mam nadzieję że rozpocznę tu jakąś ciekawą dyskusję : )

P.S A może warto po prostu teraz sprzedać xboxa i kupić mocny komputer?

2. Lotnik421 Xbox One

3. winter_fresh

winter_fresh Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak ten Ci dziala to nie ma co zmieniac ;)

Wysłane z mojego Gio za pomocą Tapatalk 2 !

4. Renegatt

Renegatt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    W elektronice generalnie jest tak, że zawsze coś nowego "widać na horyzoncie" i z doświadczenia wiem, że nie ma ani co czekać na nowości ani kupować ich zaraz po pojawieniu się w sprzedaży, nawet jak wyjdzie nowy xbox to stary i tak jeszcze pożyje masa ludzi ma ten sprzęt i napewno będzie się opłacało produkować gry na tą platformę.

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Masa ludzi? No nie przesadzaj. Ile ludu miało PS2? I co wymarło. Chyba że liczysz wydawanie takich gier jak Fifa.. (choć nie wiem czy wyszła najnowsza..).

Powiem tak jak coś masz z xboxem to kup sobie slima. Monitor zawsze będzie lepszym wyjściem niż TV (wiadomo kontrast, rozdziałka itp itd). A nawet jak Xbox nowy wyjdzie za 2 lata to cena będzie na pewno kosmiczna, zero możliwości przeróbki i do tego dochodzi kosmiczna cena za gry co pewnie będą przekraczać 250zł lekko. Bo nie wiadomo jeszcze na czym będą gry (na czy i ile GB to będzie miało, jaki koszt produkcji itp itd).

6. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nowy xbox będzie w sprzedaży w przeciągu 18 miesięcy. Jak już masz xboxa arcade, to nie widzę sensu zamiany na slima, chyba że tak bardzo zależy ci na wifi. Ze zdaniem, że monitor zawsze będzie lepszy od tv się nie zgodzę. Jeśli ktoś sugeruje się kontrastem, czy rozdzielczością, to znaczy że musi jeszcze trochę uzupełnić info na ten temat. Cena 24 calowego monitora będzie prawdopodobnie niewiele mniejsza od telewizora 32. Wszystko zależy od tego w jakim przedziale cenowym będziesz szukał. Jeśli stać cię na tv, to proponowałbym zakup tv. Co do samej ceny xboxa nowej generacji, to wyczytałem plotkę że może ona wynosić około 1250 zł. Aż ciężko uwierzyć - za takie pieniądze brałbym w ciemno.

7. Looozak

Looozak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jak ten xbox chodzi sprawnie, to nie ma sensu go zmieniać a co do postu że nowy gen X'a będzie w cenie 1250 zł to bardzo w to wątpię chociaż nie wiadomo czas pokaże.

8. Maxi178PL

Maxi178PL Banned Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    OPOLE
    kup sobie adapter wifi i tyle, po co masz wydawac kase na slima, sobie nazbieraj na motorek, albo na nowego 720 ;]

9. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Kup sobie tv/monitor to nowego x'a też podepniesz :).

10. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Ja bym x-a nie zmieniał, co do monitora to ja na twoim miejscu kupił bym TV. Co do ceny nowej generacji konsol to zapewne będzie w przedziale 1500-2500 zł.

11. VoertiX

VoertiX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk
    Ja bym kupił lepszy monitor lub monitor razem z funkcją telewizora bo zawsze może się przydać i będziesz mógł go podpiąć do nowego xboxa, a slima narazie bym nie kupował jeżeli masz zamiar kupić w przyszłości nowego x'a.

Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2

12. Dobo

Dobo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kielce
    Ja w ogóle nie czekam na tego nowego xboxa. Na twoim miejscu kupił bym monitor i tyle, a nie będziesz czekał rok czy nie wiadomo ile na nowego xa, który na pewno grosze nie będzie kosztował, dolicz sobie jeszcze do tego gry 200+ które będziesz musiał kupować, bo przeróbek od razu nie będzie tak więc rób jak uważasz...

Wysyłane z mojego E15i za pomocą Tapatalk 2

13. gonzotychy

gonzotychy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak się składa, że w niedawnym czasie dokonałem zakupu TV strikte pod Xboxa. Moim zdaniem lepiej jest kupić TV ponieważ podpinasz dekoder/antene i możesz cieszyć się kanałami telewizyjnymi, poza grą na konsoli. Do tego nowa technologia Samsunga pozwala podpiąć internet do telewizora i bez granic korzystać z usług sieciowych. Konsolę również mam Arcade i nie narzekam na niego. Monitor wykorzystasz głównie do gier, filmów przez komputer, konsole, a TV również do oglądania platform telewizyjnych.

14. Sanrajs

Sanrajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Oczywiście, że warto wycisnąć z obecnego xboxa jak najwięcej. Przecież jest jeszcze mnóstwo gier, możliwość grania przez xbox live. Najważniejsze, że można dokonać przeróbki i ściągać to co się chce. W nowej generacji konsol przeróbka jak narazie jest zagadką, ceny gier będą wysokie podobnie jak sama konsola. Także warto jednak spędzić trochę czasu z xboxem 360 :)

15. brozio91

brozio91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja uważam że xbox 360 nie pójdzie w zapomnienie po nadejściu jego młodszego brata,moim zdaniem gry na niego nadal będą wydawane,i to nie tylko te sportowe jak NBA czy FIFA,jak to było z ps2 ale zwyczajne gry,a jeżeli nawet nie to do tej pory wyszło na xboxa 360 ponad 1000 tytułów,więc i tak masz w co grać. I ja bym nie nastawiał się na kupno x'a 720 po premierze czy też 1-2 lata po niej,cena pewnie będzie zbliżona do kupna dobrego komputera,bo będzie tam włożone wszystko co w danym czasie będzie w miarę najlepsze,dodatkowo gry,gry po 200-250 zł i wiecie pewnie jakie to będą gry na początek,jakieś wyścigi itd,nic dla hardkorowców. No i powinniśmy się zastanowić ile jeszcze będzie można zwiększać wymagania gier? Kiedy staniemy na granicy możliwości gier? W końcu to musi nadejść,mi się wydaje że od tej pory,grafika i ogólnie gry nie zmienią się już bardziej,nie licząc tam jakiegoś 3D i innych dupsów,chodzi o grafikę.To chyba tyle :D
    EDIT -> Dodatkowo na kilku forach spotkałem się z domysłami jakoby nie będzie można grać na nowej konsoli w używki,tak więc jeżeli chodzi o tanie granie 1-3 lata po premierze to nie masz co się nastawiać : > jeżeli tak będzie,to będzie to czysty wyzysk i osoby które kupią xboxa 720 i będą mogły grać tylko w nowe gry powinny się czuć w pewnym stopniu wychędożone,sam nie rozumiem zresztą tego wyjścia,wydaje mi się że nie zarobią w ten sposób na grach.

16. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa

Info Temat został przeniesiony do kosza z powodu utworzenia tematu w złym dziale.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum