1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

czy warto dać 700 zł za xbox360 elite?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez riddick, Listopad 25, 2008.

1. riddick

riddick Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jako że jest to mój pierwszy post witam sedrecznie wszystkich. Mam dość pilne pytanie ponieważ jest od zaraz do kupienia xbox360 z dyskiem 120 GB, czarny czyli jak się orientuję elite za cenę 700 zł. Konsola jest zbanowana na XBL, przerobina jednak nie wiem jakim cudeńkiem, kupiona w kwietniu, gość dodaje całe okablowanie i wszystko co powinno być w komplecie, nie dostaję żadnych gier, 100% sprawna. Teraz moje pytanie --> czy taki zakup się opłaca? dodam że nie zamierzam na niej grać po sieci bo do tego mam PS3. Proszę o w mierę szybkie odpowiedzi ponieważ jeżeli się opłaca to nie chciałbym stracić okazji. Pozdro.

2. Lotnik421 Xbox One

3. matysking

matysking Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Odp: czy warto dać 700 zł za xbox360 elite?

Jak na mój gust to się opłaca jeżeli jest w pełni sprawna i nie zależy Ci na grze przez Live :) taniej raczej nie znajdziesz...tym bardziej jezeli faktycznie zostala kupiona w kwietniu. Osobiście mógłbym ją łyknąć ;)

4. riddick

riddick Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: czy warto dać 700 zł za xbox360 elite?

dzięki za zainteresowanie tematem, skoro się opłaca to na co ewentualnie zwrócić uwagę, jak sprawdzić datę produkcji i takie gtam, żebym dupy nie dał, dzięki

5. matysking

matysking Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Datę produkcji sprawdzisz z tyłu konsoli, na nalepce nad wyściem tv i hdmi (mniemam że powinno je mieć skoro konsola została kupiona w kwietniu). Ogólnie żeby ją sprawdzić musiałbys na niej najlepiej pare dni pograć, wogóle ją włączyć. Wtedy zobaczysz czy nie ma jakiś usterek widocznych na pierwszy rzut oka,tzn. trzech bądź innej liczby czerwonych diod,czy wyświetla poprawnie obraz,czy widzi faktycznie 120 gb dysk,ewentualnie podłączyć internet by sprawdzic karte. Następnie odpalić pare gier (oryginaly lub kopie,musisz jakos je zalatwic niestety),wtedy zobaczysz jak odczytuje plyty,czy nie ma zadnego problemu z tym.Również, o ile to mozliwe, pograc na konsoli jednorazowo dluzszy okres czasu. Grająć sprawdzisz czy sie nadmiernie nie grzeje, nie zawiesza, czy po czasie nie wyskocza wspomniane wczesniej trzy czerwone diody (tylko nie zdziw się halasem jaki wydaje X360 podczas odczytu plyty ;). To chyba tyle ile moge napisac od ręki, co mozna sprawdzic bez rozbierania konsoli...

6. Nefarod

Nefarod Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wieliczka
    Jak jest zbanowana, to się nie martw jakim sposobem jest przerobiona.

Wczytywanie...

Poleć forum