1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

czy warto grać w oryginały?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dKc, Sierpień 3, 2014.

1. dKc

dKc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam,

Mam pytanie ogólnie o piractwo. Opłaca się jeszcze grać w oryginały? :)
    Nie przerabiałem swojej konsoli (i pewnie nie będzie mi się chciało przerabiać) i kupuję oryginały, ale po kupnie Forzy Horizon i tym, że tak naprawdę, żeby scalakować to trzeba do tej gry jeszcze dopłacać i inwestować w mikropłatności już powoli się wkurzam.
    Po pierwsze: czytałem jak ktoś na necie sobie śmigał w Forzie 4 "porszakami", bo w swojej pirackiej wersji miał od razu wszystkie dodatki.
    Po drugie: ponoć mody (ja wiem, że wyszły tylko jakieś z możliwością powodzi, ale zawsze to coś:) ) do GTA V działają tylko na przerobionych konsolach.
    I po trzecie: cholera, jeśli chciałbym pograć w grę z mikropłatnościami to odpaliłbym sobie przeglądarkę, a nie kupował grę, która kiedyś kosztowała 239 zł (ci co tyle zapłącili to dopiero musieli sie wkurzyć)!

Czy przy takim traktowaniu gracza naprawdę warto jeszcze grać na oryginałach?

Podobno przerobione konsole z RGH umożliwiają granie online na piratach. Podobno jest piracki odpowiednik Xbox Live. Ile jest w tym prawdy?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Master50

Master50 Banned

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Na rgh to nie ma xbox live ale dlc itd wszystko free masz. Nie warto inwestować w orginały szkoda pieniędzy i napychać kieszenie bogatych firm.

4. lolekw660i

lolekw660i Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Jeżeli masz kasę aby wydawać na gry oryginalne to jak najbardziej. Większość Polaków piraci, bo u nas są ujowe zarobki jak każdy o tym wie :D
    Na rgh można grać tylko przez linka, nie wszystkie gry obsługują ten zestaw. Xbox 360 nie odejdzie tak szybko w zapomnienie, bo nowe geny aż tak dobrze sie nie rozeszły dlatego przerób sobie napęd u kogoś z naszych kolegów z forum i giercaj.

5. LabuddaM

LabuddaM Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Zawsze warto kupować gry oryginalne! Choćby po to, żeby nagrodzic twórców za ich ciężką prace.

Nie lubię się wypowiadać na ten temat, ale ten wątek to zdecydowane przegiecie. Spodziewam się zaraz tony bluzgow ale co mi tam.

Jeśli chcecie pojechać z jednego miasta do drugiego a nie stać was na samochód to co robicie? Kradniecie auto czy ruszacie komunikacja miejska? Jeśli nie stać cie na xboxa to kupujesz warcaby. Nie jest to potrzebne do przetrwania. Nie ma tu żadnych pół środków .

Zgadza się ze nasze podstawowe zarobki nie pozwalają na szaleństwa zakupowe, ale nie jest to usprawiedliwienia ie do kradzieży .

1 osoba to lubi.
  6. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Porównywać kradzież samochodu do ściągnięcia gry z internetu ...

7. lolekw660i

lolekw660i Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Jeżeli kogoś nie stać na xboxa wtedy odkłada, a nie kupuje szachy lub warcaby.
    Twoimi słowami nie zmienisz ludzi, Polska bije rekordy w piractwie i nic to nie zmieni chyba że Polska by się odkuła z długów na 950mld. Warto wspomnieć że gry, które Ci się strasznie podobają to warto kupić oryginał przykładem jest Wiedźmin gdzie gra warta jest 200zł :p

8. LabuddaM

LabuddaM Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Z całym szacunkiem, ale sam fakt ze z mojej wypowiedzi czepiles się akurat nie porównywalnej wartości tych przedmiotów oznacza ze albo jej nie zrozumiałe albo zupełnie zignorowales. No ale pojdzmy przez chwilke tym tokiem myślenia. Załóżmy ze przychodze do Ciebie do domu. Rozumiem ze jeśli ukradne Twoj nowiutki telewizor za 2000 to jest źle, ale jeśli przy okazji zabiore od ciebie nowa płytkę z gra za 200 to juz mi na to pozwolisz?

Nie chodzi o porównanie wartości przedmiotów, istotne jest ich umiejscowienie w piramidzie potrzeb ludzkich oraz oczywiście sam fakt kradzieży. O ile jestem w stanie zrozumieć (lecz nie usprawiedliwiać) bezdomnego kradnacego kawałek chleba, bo on walczy o życie (chic ma wiele innych sposobów aby ten chleb zdobyć), o tyle nigdy nie zaakceptuje faktu kradzieży bo cos Ci się podoba, ale Cie na to nie stać. Tym bardziej ze nie jest Ci to niezbędne do przeżycia. Tak jak wspomniał kologa powyżej, można troszkę oszczędzić i juz Cie stać.

Kupuje 3 może 4 tytuły w roku. Większej ilości i tak nie mia!bym czasu orgac. To jest koszt niecałych 2 złotych dziennie - nie jest Wam po prostu wstyd?

1 osoba to lubi.
  9. Psychopatha

Psychopatha Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jeśli kogoś nie stać na samochód, wtedy jedzie stopem. Z grami na konsolę jest podobnie: Ktoś udostępnia swoją grę za darmo, tak samo jak ktoś pozwala nam wsiąść do swojego auta.

Wczytywanie...

Poleć forum