1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

czy warto Halo 4 posiadac ?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez mustangx, Październik 13, 2012.

1. mustangx

mustangx Banned

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    mam takie pytanie niebawem wyjdzie Halo 4 i mam pytanie i problem .Ponoewaz nigdy nie gralem w gre Halo i nie wiem :
    1. czy warto posiadac ta gre ?
    2. jakie jest wasze zdanie o serii Halo ?
    3. na czym polega gra Online ? np tak jak w CoD MW 3 ze na teamy ?
    4. czy gra wymaga OP ?

Wysyłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2

2. Lotnik421 Xbox One

3. mustangx

mustangx Banned

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Odp: czy warto Halo 4 posiadac ?

up !

Wysyłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2

4. aker2

aker2 Banned

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    POLAND
    Gra świetna na 2 profilu prawie ukończyłem fabułę Wciąga a multi zawsze bylo lepsze od singla ale z tym poczekam :))

OCENA 8/10

1 osoba to lubi.
  5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Proponuje Ci najpierw zagrać w pierwszą odsłonę serii czyli Halo:Combat Evolved lub Halo Anniversary z poprawioną grafiką aby zobaczyć czy ten styl rozgrywki Ci odpowiada i czy ten rodzaj opowiadania w stylu science-fiction o obcych przypadnie Tobie do gustu.
    Wielu uważa,że historia przedstawiona w grze jest bardzo sztampowa. W moim przypadku to ta gra zadecydowała o kupnie pierwszego Xboxa a miałem już zamiar kupować PS 2. Było to 10 lat temu. Nie potrafię opisać mojego przeżycia,gdy zasiadłem do tej gry i jak usłyszałem muzyczny motyw przewodni,przy którym do dziś gdy go słucham to ciarki mnie przechodzą z przyjemności. Nie potrafię opisać tego klimatu,który mi towarzyszył przy rozgrywce był tak niesamowity. W tamtych czasach to był prawdziwy powiew świeżości.
    Mówię tu tylko o kampanii dla pojedyńczego gracza w całej serii a nie wspominam o multi gdyż nigdy nie dane mi było tego doświadczyć a z opowieści znajomych wiem,że jest naprawdę świetnie.
    Polecam Ci obejrzeć ten materiał: http://www.youtube.com/watch?v=zCq9WCSGy4M&list=LPWaqsQq2y8Ag&index=2&feature=plcp

A jeśli masz w domu jakiegoś PC to polecam ściągnąć demo pierwszej odsłony na peceta stąd: http://www.gamefront.com/files/1143930/HaloTrial.exe

Od razu uprzedzam,że na pierwszym Xboxie gra wygląda dużo lepiej niż na PC i najlepiej jest grać na padzie.

A tu na koniec masz porównanie grafiki z pierwszej części Halo z Xboxa i w nowym wydaniu czyli Halo Anniversary.Ciekawostką jest fakt,że w każdej chwili podczas gry możemy ten widok przełączyć aby sobie powspominać stare czasy :) http://www.youtube.com/watch?v=SKSA3mJqmNE&list=LPWaqsQq2y8Ag&index=3&feature=plcp

Pozdrawiam.

2 użytkowników lubi ten post.
  6. Futami

Futami Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    3m
    Pograj w Halo 3, kupisz za grosze a się przekonasz.
    Jak dla mnie gra genialna pod każdym względem.

1 osoba to lubi.
  7. bialy104

bialy104 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Po ok 30min gry:

Ciężko coś stwierdzić po takim czasie jednak graficznie jest lepiej niż w 3 (jednak bez szału), lokacje jak zwykle fantastyczne,jednak jak na razie nie zauważyłem żadnej nowości (ale ciężko to wysnuć po 30min. gry aaa i karny k***s za zmianę mojego ukochanego main theme na jakieś badziewie :/). Dla mnie wystarczy powrót Master Chiefa i Cortany :D. Ja zaczynałem serie od 3 jednak szybko po niej sięgłem po 1 a potem 2, następnie Reach. Dla mnie jest to pozycja obowiązkowa w tym klimacie naprawdę idzie się zakochać. O multi dużo ci nie powiem, bo nie grywam ale na pewno jest deathmatch, zdobywanie flagi itp. Jeżeli chodzi o grywalność to słyszałem że jedna z najlepszych do grania w multi.

ogólnie to uwaga bo podobną lecą bany za granie przed premierą...

1 osoba to lubi.
  8. x_kamil

x_kamil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mój pierwszy kontakt z serią Halo to ostatnia odsłona pt. Reach :p. Gra mi się bardzo podobała. Czy ktoś może powiedzieć jak ma się czwórka do poprzedniej części?

9. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Halo Reach bardziej mi się podobało pod względem treści.Jakoś w Halo 4 fabuła mnie nie porwała,za to grafika i efekty to mistrzostwo świata.Marzy mi się aby najnowsza konsola od Microsoftu miała taką grafę w grach z jaką zrobione były filmy przerywnikowe w Halo 4.Widać każdy szczegół a zarost na twarzach wygląda jak w realu.Poza tym na wielki plus dla Halo 4 jest powrót do korzeni względem sposobu rozrywki.No i Cortana-sztuczna inteligencja pomagająca Master Chief-owi w kłopotach jeszcze nigdy nie wyglądała tak zjawiskowo_Ogólnie jak dla mnie-zagorzałego fana serii gra jest mimo wszystko epicka.

10. Colorowy

Colorowy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    JG
    Według mnie najlepiej przechodzi się kampanie split screen w każdym Halo.

11. Ridic4sv

Ridic4sv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Ta część jest dość epicka w porównaniu do poprzednich. Polecam w szczególności w full PL

12. PIKOxPL

PIKOxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    zalezy mi poprzenie czesci sie nie podobaly bo potwory sie podswietlaja i ogolnie gra taka z kosmosu moze to nie moj typ gry ale po gamplayu w 4 widze ze jest lepiej gra ogolnie podobna do crysisa radze ci sie zastanowic poogladac pare filmikow. jedyny + to ze ta gra wychodzi bodajze tylko na xboxa ja preferuje gry typu Assasins Creed 3 czy Far Cry 3 ale halo tez moze byc fajne ale szkoda mi kasy :p

Wczytywanie...

Poleć forum