1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy warto jest kupić xbox 360 elite z dyskiem czy bez?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Xbox360 Elite, Listopad 14, 2009.

1. Xbox360 Elite

Xbox360 Elite Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zastanawiam sie po co kupować xboxa z dyskiem jak bez przeróbki nie można mieć gier z neta.:cool: Gry są strasznie drogie , a nie wiem czy kopić nową i nie przerobiona i miec neta :D czy tez kupic przerobiona ale nie grac przez neta :cool: . Pomóżcie mi w wyborze? pliss

2. Lotnik421 Xbox One

3. Xbox360 Elite

Xbox360 Elite Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. xbox360wojtek

xbox360wojtek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    .
    a co do przeróbki ma dysk jak nie masz jeszcze bana

5. xbox360wojtek

xbox360wojtek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    .
    Gre nagrywa się na dysk żeby napęd nie chałasowal możesz nagrać i pirata i orginała

6. Czerkvik

Czerkvik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Olsztyn
    wiesz co,pomimo że gry są drogie będziesz miał gwarancje tego,że jesteś bezpieczny. A poza tym jak kupisz se np. GTA IV to zanim ja przejdziesz albo na 100% zrobisz to już se kupisz następną.

7. sautors

sautors Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    BP
    Mialem wlasnie elita przerobionego i zbanowali mnie, doszedlem ze xbl jest esencją tej konsoli wiec kupuje nowa, arcade tylko dysk sobie przeloze z elita i nie bede przerabial.. bo raz na 2-3 tygodnie dam rade kupic sobie nowa gre, ale konsoli co 2 miechy kupowac to juz nie :D

8. Termos

Termos Guest

obojetnie jaką kupisz i tak masz zamiar na nie grać, prawda ? Do grania, potrzebne są gry, prawda ? A skoro będą i gry to i dysk się przydaje, prawda? Nawet podłączając się do XBL masz tam mnóstwo DLC do gier, dem itp, itd

9. Czerkvik

Czerkvik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Olsztyn
  10. xbox360wojtek

xbox360wojtek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    .
    jeżleli Ci zależy na grani przez internet to nie lepiej kupić ps3 i grac na ogrnałach i miec muliplayer za free. Ja chyba tak zrobie

Wczytywanie...

Poleć forum