1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy warto kupić Crysis 2 ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez RaVqin, Październik 10, 2011.

1. RaVqin

RaVqin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Dzierzgoń
    Tak jak w tytule. Czy warto kupić Crysis'a 2? Na Xboxa czy na PC?

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    według mnie gra średnia i bym jej nie kupował już predzej call of duty black ops

4. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    W Pl wersji jest to najlepsza gra na jaką skończyłem na xbox360. Piękny dubbing . Grafika i fabuła wciągająca . Na pc grałem w bete i też dosyć dosyć ciekawa .Nie słuchaj go z tym codem.

Post wysłany przy użyciu Tapatalk Pro korzystając z xperia x10 i .

5. Dante41k

Dante41k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Nie warto kupować ani coda, ani crysisa. Gry to zwykłe średniaki a dla mnie cod to w ogóle jakiś inny wymiar. Lepiej zakup coś oryginalnego i wesprzyj twórców prawdziwych gier a nie powielanego schematu.

6. RaVqin

RaVqin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Dzierzgoń
    Bo chcę sobie kupić jakaś porządną grę z dobrym Multi i Singlem. Obojętnie czy na Kompa czy na Xbox'a

7. bartez1994

bartez1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    woj. Lubelskie
    Dobre multi - Black ops z nowszych gier najlepszy, pełno osób gra ogólnie świetna gra. Single ma już słaby choć nie jest najgorzej. Crysis 2 pod względem multi odpada od razu -beznadzieja (nie udana próba podrobienia MW2) single też nie jest strasznie ciekawy i trwa niecałe 5h. Na kompie będziesz mieć pełno cheaterów grająć multiplayer tak więc kupuj na konsolę. Jeszcze niecały miech i będzie MW3 na to możesz zaczekać :))

8. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bierz Crysisa 2 - jak dla mnie jedna z najlepszych gier 2011r. (Fajna grafa, ciekawe klimaty, dubbing super)

Co do Blac Ops to porażka. Dlaczego to tak chwalicie? Juz MW2 było 2 razy lepsze pod wzgledem grywalnosci jak i multi.

Wczytywanie...

Poleć forum