1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy warto kupić "dziś" X 360 ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez klano2, Listopad 18, 2014.

1. klano2

klano2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, kumpel dostał w prezencie nowego xboxa 360 500gb z fifa 15, którego chce mi sprzedać za 600zł.

I teraz właśnie rodzi się pytanie bo chciałem kupić PS4 ale o to chodzi że mi dużo gier nie potrzeba do szczęścia - ogólnie grałbym tylko w Fife 15, GTA V, Advanced Warfare i far cry 4.

1. Czy waszym zdaniem do tych gier opłaca kupować się PS4 ?

2. Najważniejsze pytanie - czy w GTA V na xbox 360 będą te napady rabunkowe dostępne ?

3. Czy będę miał z kim grać w Fife 15 Ultimate team ? Czy nadal dużo osób gra online w fife 15 ?

4. Mam pytanie czy jeśli kupie Xbox 360 to stracę tylko grafikę w grach ? czy sztuczna inteligencja, poruszanie itp też jest gorsza niż na nowych konsolach ?

5. Na czym polega GTA V online w konsolach ? Wszyscy " są na jednej mapce", wspólnie sobie chodzimy, robimy misje, stajemy się wrogami ?

Ogólnie chcę kupić xa 360 do rozgrywki online w wyżej podane gry :) Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rys97

Rys97 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    1. Gdy już kupisz PS4 to nie tylko do takich gier ... za droga konsola na 4 gry.
    2. Napady na online będą ale w rozgrywce jednoosobowej też są.
    3. Dużo osób gra w UT. Przecież cały świat nie kupił od razu PS4 czy tam Xboxe One.
    4.Stracisz tylko na grafice ale na xboxie i tak jest ona bardzo ładna. Nie licz że każda gra będzie wychodzić na tą konsole przykład : Assassin Creed: Unity
    5. To tak, są serwery do których dołączasz jest na nich np: 16 graczy możesz uczestniczyć w wyścigach, misjach, skokach spadochronowych i tak dalej ... każdy każdego może zabić tylko w misjach nie da zabić się swoich " przyjaciół " :D

4. klano2

klano2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli wystarczy że ściągnę tego patcha do GTA V na Xboxa 360 i będę miał napady online takie jak są na PS4 I XBOX ONE .

Pozdrawiam ;)

5. Hardkooro

Hardkooro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zabrze
    Siemanko!
    Wystarczy, że pobierzesz aktualizację. Posiadam Xboxa już jakoś 4 lata i śmiem twierdzić, że to bardzo dobra konsola. Nie jestem jakimś fan boyem, ale PlayStation wogóle mi osobiście nie siedzi. Kolega uwzględnił, że na starszą generację nie wychodzą take gry jak Assasin's Creed: Unity, ale na nową generację nie wyszła gra Assasin's Creed: Rogue, która jak dla mnie też jest na prawdę dobra. Także są plusy i minusy current genów i poprzednich generacji, ale na pewno ogromnym plusem jest ilość gier na Xboxa 360 i nadal będą one wychodziły w całkiem przyzwoitych cenach. 600 zł za taki zestaw to bardzo dobra cena, więc raczej na Twoim miejscu bym go wziął.
    Pozdrawiam!

6. mlody113a

mlody113a Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Sama FIFA to już 150zł. Także za 450 nigdzie nie kupisz nowej konsoli z dyskiem 500GB. Ja także bym brał, a gdybym nie kupił swojej to bym zniechęcał cię do niej bym sam kupił :)

Wczytywanie...

Poleć forum