1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

czy warto kupić nokie N900? A moze jakaś alsternatywa ? :)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez skrobi2, Luty 21, 2013.

1. skrobi2

skrobi2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam

Mam pytanie otóż planuję kupić telefonik (Smartfona) Do +- 500zł

I teraz tak :D

Myślałem nad nokia N900 ponieważ jeżeli bym chciał telefonik to najlepiej żeby miał klawiaturę QWERTY rozsuwaną i miał możliwości własnie takie co nokia N900 czyli wgrywanie różnych bajerów typu nowy system operacyjny itp Ogólnie lubię bawić się w takie rzeczy. Wiec proszę was o poradę bo jak wiadomo Nokia n900 Ma już swoje lata i po prostu nie wiem czy warto w en oto telefonik inwestować..

Aha i oczywiscie telefonik ma mi służyć do przeglądania internetu a nokia n900 ma pełną obsługę Flasha.

2. Lotnik421 Xbox One

3. myszer23

myszer23 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Biała Podlaska
    dobry wybor nic lepszego w tej cenie nie dostaniesz z qwerty chyba ze symbian na noki e75 tez klawa qwerty
    sam mysle zakupie tego fona choc ma swoj wiek ma tez swoje mozliwosci jesli lubisz bawic sie softami to android +root

4. skrobi2

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Myślałem jeszcze nad samsungiem Galaxy S i9000 co prawda nie ma qwerty ale za to ma duże możliwości (modyfikacje itp) jest również dużo wydajniejszy od nokii więc teraz mam nie mały dylemat.. :apthy:

5. Ridic4sv

Ridic4sv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Miałem N900 i powiem ci tyle wiele polskich stron szczególnie na flashu kiepsko działa i nie wyświetla poprawnie. Dlatego zainwestowałem w telefon z androidem, cóż system google z internetem i stronkami radzi sobie bardzo dobrze.

6. skrobi2

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    czyli nokia n900 wcale nie jest taka "Dobra" do neta jak czytałem ?

7. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: czy warto kupić nokie N900? A moze jakaś alsternatywa ? :)

Jeśli musi być koniecznie qwerty to sprawdź motorole Milestone II lub ewentualnie HTC desire z lub se mini pro (nie x10 mini pro bo to dwa różne telefony). W n900 bym się nie pchal. Jeśli uważasz ze qwerty nie jest wymogiem to najlepszy będzie galaxy s.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

8. skrobi2

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Poczytałem trochę i mam na oku jeszcze nokie N9 Co o niej sądzicie?

czy jest warta uwagi ?

Wczytywanie...

Poleć forum