1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy warto kupić PS Vita

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez cptMichaaX, Maj 10, 2013.

1. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Szukam przenośnej konsolki. Dobre gry no i oczywiście jest pytanie czy da się grać przez neta z ludźmi?
    Podajcie wady i zalety

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Ja bym Vity nie kupił. Uważam,że ta konsola jest większym niewypałem niż PSP pomimo,że dzieli je przepaść technologiczna. Jak kupować konsolkę przenośną to Nintendo 3DS. Trójwymiar bez okularów ! Co do funkcji społecznościowych się nie wypowiadam,bo ich nie znam.

4. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    czy ja wiem czy psp to takie wielkie dno było? zawsze w coś mozna było przygierczyc bo w miare duzo gier wychodziło a jak teraz patrze na te gry na ps vita to się pytam po co oni tą konsole wypuszczali skoro prawie nic gier nie ma. Osobiście na twoim miejscu bym nie kupował

5. djploki

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Ja też uważam,że PSP to nie bylo dno ale do ideału jej dużo brakuje a Vita pomimo jej nowoczesności z PSP wogóle nie ma co się równać. Dlatego postawiłem na 3DS-a i wcale nie żałuję. Jak ktoś grał np. w Zeldę w 3D to wie o czym mówię,czy np. GTA Chinatown Wars. Dwa ekrany i się dzieje :)

6. cptMichaaX

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Miałem PSP i to jedna z lepszych konsol na jakich miałem przyjemność grać zwłaszcza jak się ma kumplu do wspólnej gry. Masę godzin się przesiedziało, miło wspominam te czasy dlatego pytam o Vitę.
    Zastanawia mnie to czego tak mówisz o PSP? Pewnie go nawet nie miałeś a jeśli miałeś to nie rozumiem

7. djploki

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Powtarzam po raz kolejny.Uważam,że PSP było udaną,ale nie do końca świetną konsolą. Mam ją do tej pory. Ja jednak wolę 3ds-a.

8. cptMichaaX

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Kuzyn ma 3DS i jakoś nie mogę zaakceptować tej konsolki. Za mało hardcorowa sie wydaje

9. djploki

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Nie wiem co masz na myśli,ale uważam,że np. Resident Evil Revolution jest hardcorowy. Podobnie jak i Samus z Metroid i wiele wiele innych gier.

10. cptMichaaX

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    może dlatego jestem z dystansem nastawiony do tej konsoli po tym co zobaczyłem na PSP

11. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    vite se możesz darować chyba ,że jesteś zarobiony dużo ludzi to sprzedaje bo nie ma na to gier ani to nie przerabialne......

12. cptMichaaX

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    brak przerabiania, mało gier - tego się obawiałem

13. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    w salonie sony testowałem sam osobiście fajna jest jako barier ale ilość gier nie powala . Pobawisz się tym i zaraz sprzedasz ta przeróbka by też dużo nie dała . I cena bardzo spadła jednym słowem nie wypał nie wiem czy psp 1 nie jest lepsze jeśli chodzi o przenośną. Ale jak cię na vicie stać na 200zl za gre:)

14. cptMichaaX

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    aż taki kasiasty nie jestem ( liczyłem bardziej na przeróbkę )
    Przeglądnąłem trochę encyklopedie gierek na PS Vite i jest dość marnie

15. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Wlasnie dlatego nie warto ladowac w to pieniedzy :)

Wysłano z MT11i z użyciem Tapatalk

16. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    vite przeróbka nie uratuje bo mało gier i tak. Sony dało d... Dużo osób kupiło a nie ma co grać to sprzedało...

17. kamileqPL

kamileqPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    na ostatniej konfie sony była mowa, że teraz duży nacisk będą kłaść na vite i ma wychodzić więcej gier, może się coś zmieni

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 4 Beta

18. cptMichaaX

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce

Możliwe. Pewnie coraz bardziej będzie się rozwijać zasób gierek dostępnych na tą konsolkę. Wtedy chyba zdecyduje. Fajnie by było zagrać w GTA :p

19. Tomo262

Tomo262 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Płock
    też mam chęć na Vitę ale liczba gier która mnie interesuje w chwili obecnej to 3 z czego 2 mam na xboxie
    (fifa i most wanted) i uncharted. gdyby było więcej gier to jeszcze a tak to tylko nerwy biorą, bo dla jednej gry nie warto dawać tyle kasy, chociaż ceny spadły i to bardzo :)

20. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Co do PSP to mam fata 1004 i dla mnie przez brak dwoch analogow masa gier, ktore mnie interesuje sa niegrywalne. Sprobujcie zagrac na niej w Rainbow Six Vegas, cos strasznego, gorzej niz granie na padzie od PS3 ;) Chociaz nie powiem, na przyklad w GTA Chinatown Wars bardzo przyjemnie mi sie gralo. Do tego przerobka jest banalnie prosta.

Rowniez zastanawialem sie nad PS Vita, ale na te konsole po prostu brak dobrych gier! Mimo ze ma ogromny potencjal i wszyscy jej zwolennicy zapowiadali, ze "Spokojnie, rozkreci sie.", to do tej pory slabo z biblioteka gier. Najlepiej przejrzyj biblioteke gier i jesli gry, ktore sa obecnie Ci sie spodobaja, to mysle ze za te 400zl, ktore kosztuje konsola mozna sprobowac. Ja osobiscie zastanawiam sie obecnie nad 3DS, trzeba by w koncu cos od Nintendo zakupic i sprawdzic jak ro wyglada, tymbardziej, ze ceny sa teraz smiesznie niskie jak na konsole do gier.

21. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Stanąłem przed tym samym wyborem.. Kupić Vite czy PSP. Niestety ale wybór padł na PSP. Nie tylko PSP odpali Hombrew i różne emulatory to też da się przerobić. Wiem za moment polecą komentarze pirat itp itd. Dla mnie przeróbka jest ważną kwestią nawet jeżeli gram na oryginałach. Nigdy nie wiadomo kiedy zabraknie drobnych na gier i trzeba będzie się wspomóc z przeróbką.

Więc kupiłem PSP i jestem z tego zakupu bardzo zadowolony. I zdecydowanie lepiej mi się gra na psp niż jeżeli na telefonie.. Zresztą takie granie podczas podróży autobusem, pociągiem jest idealne. Człowiek się zrelaksuje i bateria w telefonie nie spada drastycznie :D.

Z mojej strony polecam kupno PSP Slim 3004. Być może jak Vita zostanie złamane kupię sobie ją.. Ale na dzień dzisiejszy nie widzę nawet tytułów, które zmuszałyby mnie do kupna tej konsoli..

Wczytywanie...

Poleć forum