1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy warto kupić PS3?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez maciek1422, Październik 25, 2009.

1. maciek1422

maciek1422 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdynia
    Witam. Mam pytanie czy warto dokupić do xbox'a 360(przerobionego) jeszcze PS3. Zastanawiałem się jeszcze nad Wii ale nie ma na tą konsole fajnych gier no oprócz tych od nintendo. Właśnie nie wiem czy warto, bo najbardziej kuszą mnie gry na PS3, których nie ma na xbox'a i to, że teraz wychodzą prawie same fajne gry na PS3. Ale nie wiem :/ Proszę o radę.
    Wiem, że jest osobna strona psiso.org ale tam praktycznie nikt nie zagląda i nie odpowiada na moje pytanie ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. mj87

mj87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    warto ale tylko gdy masz bogatych rodziców albo sam pracujesz

4. maciek1422

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdynia
    Poczekam na odpowiedzi innych osób ;)

5. gruchus

gruchus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Siedlce
    tak jak powiedzial kolega na wyzej. warto jesli masz duzo kasy. PS'a nie przerobisz i bedziesz musial kupowac oryginaly. jesli nie masz wytarczajaco duzo kasy, nie warto...

6. maciek1422

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdynia
    Ale nie chodzi o kasę tylko o to czy warto jeśli mam xbox'a? Bo kasę to zawsze sobie uzbieram na jakąś grę, może trochę to potrwa ale będę miał. A jak nie będzie kaski to na x'a ściągnę sobie jakąś gierkę. Bo na PS3 chciałbym kupować tylko te gry, które nie wychodzą na xbox'a ;)

7. Zielu

Zielu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Nie opłaca się chyba ze chcesz wydawać za każda gre ponad 100 zł;D

8. LowMen

LowMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Malbork
    Opłaca się dla np. Uncharted 2 czy Killzone 2.

9. yaqub

yaqub Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    (ponad 200 zł) :p

Ja bym wolał duet X360 i Wii niż X360 i PS3 :rolleyes:.

10. maciek1422

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdynia
    Nie będę kupował przecież od razu nowości. Trochę poczekam od premiery i kupie jakąś używkę. I właśnie najbardziej mnie zachęcają między innymi Uncharted 2. No ale na Wii nie ma zbyt wiele fajnych gier a na PS3 niedługo mają wyjść "różdżki" ;) Ale już sam nie wiem :/

11. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Według mnie nie warto wydawać kase na PS3 tylko dlatego żeby pograć w pare gierek, które nie wychodzą na Xboxa, po 2 tygodniach taka gra by ci się znudziła i kasa wyrzucona w błoto. Ja wolałbym już kupić sobie LIVE i kierownice :)

12. Starh

Starh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie wiem kto wyskoczył tu z mitem ze gry kosztują 200zł... ludzie kupujecie na początku Uncharted,kilzone + ratcheta albo LBP..i te 3 gry was wyniosą 150zł.. Dodatkowo nie musicie się bać jak w xboxie po przeróbce o bana na psstore.. Za darmo gracie multiplayer,pobieracie dema itp.. A nie jak w xboxie musicie za to płacić:p Dodatkowo Ps3 ma Blu-ray'a który pozwala na dużo większy komfort grania (nie musicie się bawić w zmienianie płyt + możecie oglądać filmy w porządnej jakości) ;).

13. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    według mnie nie warto kupywac PS3 bo po pierwsze nie da się jej przerobić a po drugie gry są w cenach od 300 do 400zl a za nie tak długo ma wyjść PS4 więc jak gry są na PS3 bo 300zl to co będzie jak wyjdzie PS4;p

14. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    Nie patrz na to i bierz PS3 jak stać cię na gry bo dla takich jak Uncharted 1 i 2, Killzone, god of war to warto kupić jak tak zrobiłem .
    Kupiłem PS3 ślimaka i do tego właśnie te gry i starczy bo na x mam gry za plus minus 10zł (płyta i koszt internetu;))
    Więc jeżeli dla tych gier chcesz kupić to warto
    No tak jak jeden kolega napisał wii do tego i już jest fajnie ale kiedy czas by na tym wszystkim grać?;)
    Pirat to o co kupiłeś x skoro zaraz ma wyjść xbox 8 tysięcy??
    A no tak kopie
    Naprawdę tak drogo kupić live na rok za 130zł??
    Jak sprawdzasz kopie gier czy są dobre i nie grasz przed premierą to szanse na bana spadają do minimum

15. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Wg mnie jak Cię stać na oryginały to warto :) Sam jakbym miał więcej kasy to kupiłbym też PS3 głównie dla BR i dla paru gier :) Miałbym dobry odtwarzacz BR a do tego można trochę pograć w exclusivy :)

Do tego jeszcze Wii, które też jest super i byłoby fajnie :p Ale skąd brać czas i kasę to na to wszystko :D

16. maciek1422

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdynia
    A więc pokaż mi link do sklepu z grami za 400zł. No chyba że edycje kolekcjonerskie z jakimiś bajerami. Nie wiem skąd ty bierzesz informacje :/ BO nie ma żadnych info o tym żeby miało zaraz powstać PS4, jak PS3 ma dopiero 3 lata i jeszcze się nie rozwinęło po producenci ni epotrafią wykorzystać całej mocy w nim drzemiącej.

17. m@lin

m@lin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Większość decyzji, które podejmuję nie są przemyślane. Stać mnie na oryginały a kupiłem x'a którego i tak nie mam przerobionego i nie zamierzam go przerabiać. Kilka dni temu zacząłem poważnie rozważać kupno ps3 jednak mam live ważnego jeszcze praktycznie przez 10 miesięcy. Jeśli do września 2010roku nie ukażą się wiarygodne informacje na temat wydania konsoli następnej generacji to nie będę czekał na ps4 czy tam x'a 720? i kupię PS3 :p

18. babel77

babel77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Jeżeli to nie rujnuje twojego budżetu to bierz. Dla samego God of War warto:)

19. Respev

Respev Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ~Kraków
    Taa. Ja dzisiaj nówkę Uncharted 2 w folii kupiłem za 140zł, a gra wyszła 10 dni temu. Skąd ty bierzesz takie ceny?

20. maciek1422

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdynia
    Chyba się zdecyduje ;) Tylko muszę jeszcze pogadać z rodzicami, ale to w końcu moja kasa ;) Tzn jak będę kupował to na święta jak dostane kasę albo po świętach (27 stycznia urodziny). Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś opinie na ten temat to chętnie poczytam więc piszcie ;)

21. Respev

Respev Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ~Kraków
    Tylko dolicz sobie koszt kupna headseta (podleci każdy zestaw słuchawkowy bluetooth od telefonów komórkowych). Musisz też wiedzieć, że Playstation Network ma poważną wadę - nie ma rozmów głosowych, tj. niby jest, ale nie dość, że gadać ze sobą mogą tylko dwie osoby, to jeszcze muszą siedzieć w interfejsie konsoli, nie mogą być w grze. Oczywiście można komunikować się z kilkoma osobami na raz, ale tylko poprzez grę na jakimś serwerze jakiejś gry.

Wczytywanie...

Poleć forum