1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy warto kupić taka konsolę? (Wybór konsoli, a w szczególności pada)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Palanson, Październik 1, 2013.

1. Palanson

Palanson Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, zamierzam kupić za 1400zł (nowy xbox, 250gb, najnowsza wersja slim + 8gier)
    I zastanawiam się tez w podobnej cenie kupić ps3 (7gier, ale internet za darmo.)
    Co lepsze?
    Chodzi mi o pada (dłonie mam średnie)
    Nie chodzi mi o exy (nie lubie God of war, uncharted, Halo także)
    Chce przechodzić zwykłe fabuły (far cry 3, skyrim i inne podobne gierki)
    Czy do gier RPG (i 1 z elementami FPS)
    będzie lepszy pad do xboxa czy PS3?
    PS:Na internecie będę grał, jak będe miał ochotę, na razie jestem nastawiony tylko na fabułę, każdą gre chce przejść na 100%
    Z góry dzieki za odpowiedź, pozdrawiam, Palanson.

2. Lotnik421 Xbox One

3. DaJkamieniA

DaJkamieniA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kamionka
    Ja bym brał xbox, lepszy jest, pad jak dla mnie wygodniejszy, u mnie nawet 6latek grał w GTA V i jego małe dłonie wystarczały.

4. FunnyPeKI

FunnyPeKI Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Żyrardów
    Grałem na PS3 jak i Xboxie i według mnie pad od X'a jest o wiele wiele lepszy. Nie ma znaczenia czy masz średnie dłonie czy małe. Pad idealnie leży w każdych dłoniach a jako że jest cięższy, lepiej się go wyczuwa. Do Pada od PS3 da się przyzwyczaić ale jest lekki i nieco mniejszy. Nawet mój 6 letni brat powiedział że lepszy jest pad od Xboxa. Co do ceny konsoli to nie jest chyba najgorzej. Jakie masz tam tytuły?

5. Palanson

Palanson Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam tak:
    Witcher'a 2:Zabójcy królów - chce se pyknąć, poprostu uwielbiam dużo RPG
    Far Cry 3 - oglądałem 1 let's play - reszty nie oglądam, ale fabuła bardzo ciekawa - przynajmniej na 1 rzut oka.
    Skyrim - oglądałem trailer i 1 let's play - fajna fabuła już od samego początku.
    Assassins Creed Brotherhood i 2 - 2 części, które fabuły mnie interesują - grałem na xboxie w te gry, i powiem szczerze, że bardzo przyjemnie i fajnie.
    No i mam już 5 gier.Zastanawiałem się, czy lepiej w tym miejscu kupić abonament xbox live gold na 12 miesięcy (z powodu darmowych gier, coś na ten temat słyszałem)
    Czy dokupić jeszcze ze 2 gierki.
    Jeśli - narazie nie mam zamiaru grać na multi (do czasu aż dokupie 2 pada, kilka gier, i dopiero Bf'a 4)
    Czy wogóle się opłaca dla gier, które są darmowe z abonamentu gold'a.
    Jakbym już kupił - i by to się opłacało to będę przedłużał do końca mojej gry na konsoli.
    Ale jeśli nie warto, to zamierzam kupić jeszcze GTA V.
    Pozdrawiam.

@EDIT: A czy warto kupić używaną konsolkę z przeróbka, niewiem z LT 3.0 - jak chcę ogrywać tylko i wyłącznie single?
    Niezbyt lubię piractwa, ale niestety nie ma zbytnio kasy na gry, a chce je ogrywać - więc tu pytanie, warto czy nie?
    (Bez odpowiedzy typu - Aaa. pirat! Banują cie, bla bla bla- wiem że dostanę bana - ale to kij.)

6. pabllopl

pabllopl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Puławy
    jesli nie zalezy ci na multi wybierz przerobke wyjdzie taniej

7. PSIA

PSIA Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czemu?? z lt+3.0 + ihas nie ma szans na bana. Ja sam gram wyłacznie multiplayer na przerobionych konsolach i bana nigdy nie dostałem. Teraz mam lt+ 3.0 ,nagrywam zwykła nagrywarka,gram w najnowsze gry i nic :)

8. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Kup nową konsole i kupuj gierki z allegro, lombardów niekoniecznie w dniu premiery i problem z głowy bana nie dostaniesz i później możesz gry sprzedać. Kup konsole z rgh/lt z pewnego źródła co byś nie zdziwił się że dostałeś bana mimo iż nie grałeś na kiepsko nagranej płycie czy też przed premierą bo przeszłości używanej konsoli nie możesz być pewny.

Wczytywanie...

Poleć forum