1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy warto kupić taki zestaw?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Danny311, Marzec 12, 2013.

1. Danny311

Danny311 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam bardzo serdecznie, rozumiem że jest wiele tematów o takiej tematyce lecz jak to mówią "Kto pyta nie błądzi". Moje pytanie brzmi następująco : Planuję zakupić konsolę Xbox 360 Slim 4 GB wraz z monitorem. Taki zestaw zobaczyłem w RTV EURO AGD Xbox 360 4GB + 2 gry + monitor Samsung TA23A350 - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD czy taki monitor to dobra sprawa? Myślę że lepiej pomęczyć się ciut z 4 GB ( mam pendrive 16 GB na filmy ew. muzykę ) niż grać na starym 17" CRT. Jak sądzicie? Taki monitor to totalna klapa i lepiej kupić wersje z 250 GB?

Co do telewizora to mam w domu 40" lecz jest on w salonie ,a granie w porze której nie będę przeszkadzał jest nikłe więc wolałbym po prostu mieć własny monitor. Jeżeli oczywiście jest lepsza propozycja z monitorem i konsolą. Mankament jest jeden, musi być to nowe ponieważ jest brane na raty. Sklepy z zakresu Częstochowy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1118
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Witam, moim zdaniem warto

Jeśli to jest ten monitor : Samsung TA23A350 Monitory LED - Ceneo.pl to wcale nie jest taki tani :)

http://ortermac.com/products/709-ta23a350-hdtv.aspx

Odświerzanie tylko ma 5ms ,ale da się to znieść ;) ja mam stary poczciwy SAMSUNG 226BW - 22" ale ma 2ms

Do tego dostajesz dość fajne org gry :)
    Co do męczenia z 4GB , to jeśli nie masz zamiaru przerabiać na RGH , to śmiało możesz brać 4gb - nie będziesz się męczył ;)

Kabelek HDMI sobie musisz nabyć tylko ;)

4. Heejin

Heejin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dolnośląskie
    Odp: Czy warto kupić taki zestaw?

Bierz. Może to nie jest idealny zestaw ale warto. Na początek na pewno wystarczy :)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

5. ShItTeR92

ShItTeR92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk
    Śmiało bym brał taki zestaw na Twoim miejscu jeśli masz zamiar grać na orginałach ;) Sam monitor warty 800zł w dodatku konsola i nowe gry.

Wczytywanie...

Poleć forum