1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy warto kupić takiego xboxa?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MrWhiskers, Sierpień 25, 2012.

1. MrWhiskers

MrWhiskers Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, mam pytanie (nie wiem czy to dobry dział, ale nie mam 20 postów więc nie mam wyboru. EDIT: o jednak mam 30 postów nawet, nie mam pojęcia skąd .) a mianowicie: czy warto kupić takiego xboxa SLIM TRINITY RGH (2585519275) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. oraz do tego dokupić dysk twardy i podłączyć przez USB (lub przejściówkę esata -> usb)? Nie wiem co to jest te butowanie (chyba to znaczy, że bootuje, ale co te cykle znaczą nie mam pojęcia). Skoro gry na hdd bym wgrywał to napęd i tak nie potrzebny. Co o tym sądzicie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Warto slim to slim tylko pytanie do jakiej granicy cenna dojdzie

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  4. MrWhiskers

MrWhiskers Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  5. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Każdy hdd działa pod rgh do 2T .najlepiej mieć 2,5 bo nie trzeba zasilania zewnętrznego i montujesz jako wewnętrzny

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

6. KrZyChUelk

KrZyChUelk Banned Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ełk
    Dodam coś od siebie, uważaj na te przejściówki, ewentualnie kupuj tylko firmowe ponieważ w tych bublach palą się na potęgę zasilacze. Mi przejściówka podziałała 2 godzinki i odesłałem do sprzedającego żeby mi wymienił ten bubel.
    Ps. Jeżeli masz pada, zasilacz i kabel av to bierz tego x'a, sam się nad nim zastanawiałem, ale nie posiadam podzespołów i nadal szukam Jasperka ;)

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum