Czy warto kupić takiego xboxa?

MrWhiskers

Użytkownik
Użytkownik
Witam, mam pytanie (nie wiem czy to dobry dział, ale nie mam 20 postów więc nie mam wyboru. EDIT: o jednak mam 30 postów nawet, nie mam pojęcia skąd .) a mianowicie: czy warto kupić takiego xboxa SLIM TRINITY RGH (2585519275) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. oraz do tego dokupić dysk twardy i podłączyć przez USB (lub przejściówkę esata -> usb)? Nie wiem co to jest te butowanie (chyba to znaczy, że bootuje, ale co te cykle znaczą nie mam pojęcia). Skoro gry na hdd bym wgrywał to napęd i tak nie potrzebny. Co o tym sądzicie?
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Warto slim to slim tylko pytanie do jakiej granicy cenna dojdzie

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

MrWhiskers

Użytkownik
Użytkownik
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Każdy hdd działa pod rgh do 2T .najlepiej mieć 2,5 bo nie trzeba zasilania zewnętrznego i montujesz jako wewnętrzny

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

KrZyChUelk

Banned
Użytkownik
Dodam coś od siebie, uważaj na te przejściówki, ewentualnie kupuj tylko firmowe ponieważ w tych bublach palą się na potęgę zasilacze. Mi przejściówka podziałała 2 godzinki i odesłałem do sprzedającego żeby mi wymienił ten bubel.
Ps. Jeżeli masz pada, zasilacz i kabel av to bierz tego x'a, sam się nad nim zastanawiałem, ale nie posiadam podzespołów i nadal szukam Jasperka ;)
 

Do góry Bottom