1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy warto kupić Xboxa 1 generacji?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Iwan_Wojtek, Luty 28, 2010.

1. Iwan_Wojtek

Iwan_Wojtek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Czy opłaca się się kupić Xboxa pierwszej generacji (za 150-200zł)? Mam telewizor LCD, chciałbym czasem zobaczyc jakis film czy zagrac. Warto wydać tę kasę?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Nie. Żadne gry już nie wychodzą na xa 1.

4. Iwan_Wojtek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie zależy mi na nowych grach, mogę grać w stare tytuły. Pytanie tylko czy Xbox to dobra konsola i fajnie się na niej gra :D Bo nie mam doświadczenia z urządzeniami typu konsole...

5. Tony745

Tony745 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja bym na twoim miejscu kupil predzej ps2 bo na ps2 od czasu do czasu jakas gra wyjdzie. xboxa zwyklego juz nie ma sensu. Zawsze tez mozesz xboxa360 lub ps3:)

6. methos23

methos23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrów Wlkp.
    Nie kupuj .
    Nazbieraj więcej kaski i kup sobie Xbox'a 360 albo PS3.

7. Iwan_Wojtek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Też myślałem nad PS2, ale jest 2x droższa. Na X360 szkoda mi kasy, na necie i tak grał nie będę, to będzie używane sporadycznie :) Zastanowię się jeszcze, jak bedzie okazja taniego kupna to moze sie zdecyduję.

8. Sobota

Sobota Guest

no tak ale za to 2 razy drożej masz NOWE PS2 ;] ale tak jak wyżej poczekałbym i kupił X360 ;)

9. Demol

Demol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Owszem pod względem grafiki jest dużo lepsza od takiego PS2. Tylko jest jedno "ale" mało dobrych tytułów ;/ w porównaniu do ogromnej biblioteki PS2.

10. biperus

biperus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Raccoon City
    Jeżeli ja bym nie miał więcej kasy i nie zależałoby mi na nowych tytułach... to bym zakupił konsole (za 150zł.)
    Bo pod względem filmów to XBMC jest niezawodny. W gry też Sobie pograsz i na pewno nie z krzywym uśmiechem :)
    Ale wybór i tak należy tylko do Ciebie!

11. Touch!

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Zbanowanego xboxa 360 kupisz za ok.350zł, więc dozbieraj.

12. HydeFromT70s

HydeFromT70s Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie ma sensu kupowac x'a 1 - tak jak wyzej nic juz nie wychodzi nowego, a nawet jesli ci nie zalezy na nowych grach to i tak wolalbym dozbierac i kupic xboxa 360. Ewentualnie uzywka ps2 w dobrym stanie (laser) no i z przerobka lub SM :)

13. Speed911

Speed911 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Brednie. Grafa z xbox'a i ps2 jest taka sama. Mówię tu na przykładzie MGS2: Substance, która wyszła na te obie konsole i żadnych różnic nie ma.

14. Iwan_Wojtek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To może faktycznie zastanowię się nad zbanowanym X360... Banowanie oznacza tylko blokadę Xbox Live, w singla mogę graćnormalnie? Czy na X360 tez można wgrać jakiegoś softmoda do filmów? I jak to jest z tymi awariami, bo czytałem kiedyś o jakichś 3 diodach. Nie śmiejcie się, nie znam się na tym :) Bo jesli konsola będzie zbanowana, to przerobiona, a takiej w serwisie mi chyba nie przyjmą?

15. HydeFromT70s

HydeFromT70s Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mozesz smialo kupic zbanowanego x'a jesli bedziesz gral tylko singla. Konsola taka poza brakiem live i mozliwosci kopiowania gier na HDD jest w 100% sprawna. 3 czerwone didoy tyczyly sie starszych wersji, jesli kupisz jaspera to mozesz byc raczej spokojny o jakies awarie :)

16. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    NO CO WY!

Xbox 1 to potega! Najlepszy odtwarzacz multimedialny dostepny na rynku, lyka wszystko lacznie z rmvb z napisami, sam pobiera z sieci okladki do filmow i opisy, masz emulatory wszystkich konsol od PSX w dol, z kablem component mozesz smialo podlaczac do LCD, wsadzisz dowolny dysk na ATA, podlaczysz pena, gier masz od groma i moglbym tak do jutra wymieniac :p

Za 150zl mozesz juz dorwac konkretny sprzet ;)

17. Skik

Skik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Szkoda, ze 360 nie jest takim kombajnem do filmow, moze nie chcialbym go teraz sprzedac ;p

18. t0mi_kg

t0mi_kg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kołobrzeg
    Masz kilka możliwości:

1: jeżeli masz w miare nowego kompa, to ściągnij emulator PS2 (pcsx 2) obecnie nie ma problemu z graniem w większosci gier i chodzą praktycznie z predkoscia 90-100% przy dobrej konfiguracji.

2:Jezeli nie masz dobrego kompa, to kup PS2 przerobione, na niego wyszło tyle tytułów ze xbox 1 może sie schować... :) poza tym zauważ, że np. jak wychodzi taki silent hill nowy czy alone in the dark 5 swego czasu, to wersje na PS2 tez wychodziły i podejrzewam, że jeszcze troche będą wychodzić nowe tytuły w wersji na tą konsole.

3:Mozesz dozbierac do ok. 350zl tak jak tutaj mówią i kupić xboxa 360, ale to juz widzisz, nie wydajesz 150zl tylko 350zł a to różnica. Jezeli Ci nie zależy na nowościach, to PS2 jest dobrym wyborem, bo obecnie moim zdaniem PS2 osiągneło już cenowo swoje DNO i nie beda ani droższe ani tańsze(głównie z racji tego, że PS3 weszło na rynek i PCSX 2 dziala już prawie, że stabilnie z każdym tytułem, a to też odbija się na cenie)

4: Mozesz pobawić się w kupno/sprzedaż, ja tak swego czasu robiłem. Możesz wtedy nawet kupić gamecube'a, ma troche tytułów wartych uwagi, a REMAKE residenta 1 nic nie pobije, takie RE5 na x360 i tak nie dorasta do pięt :D pograsz pograsz, sprzedasz, kupisz ps2, pograsz sprzedasz, kupisz xboxa i znów to samo, a że dokładać do interesu nie będziesz, to w międzyczasie uzbiera Ci sie na xboxa360. Postaraj się, żeby w momencie zamiany na xboxa360 mieć w ofercie albo PS2 albo PSP, inaczej cięzko Ci bedzie znalezc osobe, co się zamieni+dopłata z Twojej strony :)

19. Iwan_Wojtek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupiłem jednak używanego Xboxa 1. Nie żałuję, to był świetny zakup. Gier jest sporo, grafika wcale nie taka zła nawet na LCD i w ogóle gra się świetnie :) Polecam wszystkim, za 150zł można mieć mnóstwo, mnóstwo rozrywki.

20. adas123

adas123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jesli nie masz duzo kasy, to jasne ze warto kupic :) sam spedzilem przy nej duzo czasu :yeye:

21. Touch!

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Przecież napisał że kupił już konsolę ;p
    Ps. Jeżeli jest zadowolony to super, a i xbox 1 jest lepszym odtwarzaczem od xboxa 360 to tak dla pozostałych żeby była jasność.

Wczytywanie...

Poleć forum