1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy warto kupić xboxa 360 elite Falcona czarnego lub bialego za 95 zł?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Slawek Słowik, Kwiecień 18, 2015.

1. Slawek Słowik

Slawek Słowik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam czy warto kupic tego falcona.Mają one wszystkie uszkodzone napędy.I pytanie jest takie czy warto go kupić konsoli głównie będę używał sporadycznie raz co jakiś czas do Gry na xbox live.Posiadam swojego jaspera z RGH 2.0 i szukam 2 konsoli do gry na livie zaznaczam że konsoli nie będę katować po 24/7 , tylko co jakiś czas pograć z 2 godzinki lub 3.Wiem że te konsole są narażone na RRODA ale falcony już trochę mniej niż starsze wersje Zephyr Xenon.Mam do wyboru wersje Falconów z takimi datami słyszałem że V2 Falcony są już mniej awaryjne. 2008-03-14 Biały 2008-04-10 Czarny i kolejny czarny to Daty nie widać bym musiał dopytać.Może jeszcze z jakieś 20 zł bym spuścił to by było na napęd.Pisać co o tym sądzicie Zaznaczam że nie mam 250-300 zł aby kupić slima.Wrazie Rrroda można chyba zawsze wymienić paste lub wykonać domowy reflow nie trzeba zaraz lecieć do serwisu na Rebbaling zawsze na jakiś czas wytrzyma i zawsze znowu można i grać bez obudowy

Ten z 10 kwietnia Falcon czarny ma chyba już LT 3.0 lecz nie czyta płyt

2. Lotnik421 Xbox One

3. maniekmaniu

maniekmaniu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zależy co w napędzie się stało. Może być tak, że ponowne wczytanie LT3 załatwi sprawę. W ostateczności wymiana napędu, a to już troszkę kosztuje i ponowne wczytanie LT. Musisz się sam zastanowić czy czasami już konsola nie była grzebana bo załapała jakiś błąd i pochodzi kilka dni i padnie. Za 80zł bym się skusił.

Wczytywanie...

Poleć forum