1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy warto kupić zbanowany dysk?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez gulon, Listopad 15, 2009.

1. gulon

gulon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Podobno po zbanowaniu konsoli twardy dysk nadal działa ale na innych konsolach. Ja swojej nigdy nie podłączałem do sieci i pewnie nie będę i mam pytanie - czy mogę kupić do swojego arcade od kogoś dysk z kieszenią ze zbanowanej konsoli i czy będzie on u mnie działał?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Damian1010

Damian1010 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzialac to bedzie, ale jak sie nie myle to musisz go sformatowac przez kompa

4. B0bek

B0bek XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    tak możesz wystarczy go sformatować. juz dużo było tego typu tematów więc szukaj

5. gulon

gulon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    a na kompie taki dysk działa?
    bo gdzieś wyczytałem na forum, że zbanowali komuś konsolę i mu nawet komp dysku nie widzi

6. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    Dysku nie widział pewnie, dlatego, że dysk bym trafiony. Dyski są bardzo delikatne i łatwo uszkadzają się fizycznie. Kupuj śmiało dysk z takiej konsoli i formatuj go pod konsolą, a nie pc.

7. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    @UP
    nie byl uszkodzony,nie widac dysku pod pc po banie jesli nie sformatujesz

PS.NIE FORMATUJ NA PC bo zepsujesz dysk!Sformatuj w konsoli neizbanowanej!

8. truskolodz

truskolodz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dublin/Łódź
    Moza sformatowac go W KAZDEJ konsoli, nawet zbanowanej. I bedzie dzialal. Tylko profile i save'y nie działają gdy chcesz je odczytac na niezbanowanej, a dysk pochodzi ze zbanowanej.

9. bartek79

bartek79 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ok, a jak sie formatuje dysk? Ja takiej opcji u siebie nie widze. I czy w ogole musze formatowac, skoro dysk ze zbanownej konsoli+zawartosc sa widoczne przez nowa konsole. Jestem przykładem osoby, która sprzedała zbanowanego Xa, kupiła nowego Arcade (w ogole nie gralem live, ale braku mozliwosc instalacji gier na hdd jakos scierpiec nie dalem rady; teraz do konca roku bedzie czas na sprawdzone, oryginalne hity w niskiej cenie + live, potem zobacze co scena wymysli). W chwili obecnej moj profil i save'y sa uszkodzone. Profil odzyskac nie problem - umozliwia to xboxlive. Ale co z zapisem gier, czy po odzyskaniu profilu zostana odblokowane? I czy to jest bezpieczne - polaczenie sie na nowej, nieprzerobionej konsoli z live, a podpiety stary dysk z zablokowanym kontem+save'y.

10. truskolodz

truskolodz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dublin/Łódź
    Po prostu save'y i profil będą uszkodzone, i nie ma na to ratunku. Save'y - nie wszystkie co prawda, ale na razie nie widziałem listy Gier, w których save'y robią się uszkodzone po przenosinach, a w której nie....

Wczytywanie...

Poleć forum