1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

czy warto kupic

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez Outsider30, Maj 7, 2014.

1. Outsider30

Outsider30 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam możliwość zakupu za 400 zł następującego zestawu:
    Konsola (prawdopodobnie Trinity, oznaczenia z tyłu konsoli 2011-01-14, 12v - 10,83A), Dysk 250 GB, pad bezprzewodowy i niezbędne kable.

Pytanie czy warto? konsola nie przerobiona. Czy będzie można do niej bez problemu z przyszłości podpiąć Kinect?? Córce znudziły się już gry na Wii. Niestety aktualnie nie stać mnie na zakup Kinecta. Być może po wakacjach. Myślę ze za 150-200 można go już wyrwać na aukcjach. Jak wygląda awaryjność tych konsol - tego modelu? Z tego co widziałem przez siatkę na obudowie radiator i wiatrak są mocno zakurzone - konsola działa bez problemu. Proszę o odpowiedz.

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Konsola to jest wersja Trinity po zasilaniu i dacie, kupić za podobne pieniądze możesz już przerobioną, do każdego Xboxa slim pasuje kinect bez zbędnego zasilacza jak w wersji FAT. Jeśli masz w okolicy serwis warto dać do wyczyszczenia z kurzu klocka i profilaktycznie wymienić pastę, awaryjność slimów jest znikoma.

4. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Jeśli w tej cenie zawiera się ten dysk i pad to nawet się nie zastanawiaj tylko bierz.

5. Outsider30

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam jeszcze 1 pytanie gdyż prędzej czy później konsole i tak będę przerabiał pod RGH. Na allegro widzę w ładnym stanie Corony z RGH, padem i dyskiem 250 GB po około 550 zł i tutaj pytanie brać tą którą mam na oku czy na razie dozbierać kasę i kupić już przerobioną?? Córka na PS2 grała głównie w Tekkena i Spyro a na Wii w Just Dance, Mario party wiec instalowane głownie będą gry "skakane", platformówki i przygodówki.

6. djploki

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Gdzie Ty na Allegro widzisz takie oferty ? Ja chyba coś mam ze wzrokiem, bo slimów corona z rgh, z padem i dyskiem 250 gb za ok. 550 zł nie widzę. Jeśli taką widzisz to bierz bez zastanawiania. A jeśli nie to kup ten zestaw co podałeś za 400 zł i przerób na rgh. Do tego dokup kinecta i tyle.

7. Outsider30

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    OK dzieki za odpowiedź. Zestaw na Allegro był wczoraj rano koło 5-tej ale szybko poszedł.

8. djploki

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    No za taką cenę to się nie dziwię.

9. xgrzesiox

xgrzesiox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tomaszów Lubelski
    @Outsider Ładnie to tak okradać bankrutujące Nintendo? A tak w temacie za 500 zł można kupić nawet Coronę z RGH tylko trzeba no-lifić na necie. Ja rak wyczaiłem Coronę z Listopada 2012 za 450zł z osprzętem.

Wysłane Galaktyczną mocą Tab 3 7.0/Sent by Galactic power of Tab 3 7.0 (GNexus soon)

Wczytywanie...

Poleć forum