1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy warto kupić ??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ecezet, Czerwiec 13, 2010.

1. ecezet

ecezet Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Od jakiegoś czasu zamierzam kupić Xa, trafiłem na taką ofertę XBOX 360 ELITE JASPER NAJWIĘCEJ AKCESORIÓW SPRAW (1079211265) - Aukcje internetowe Allegro do tego w moim miescie więc nie musze płacić za wysyłkę. Wydaje mi się, że opłaca się kupić lecz chciałbym sie upewnić jeszcze :D

Ogólnie myślałem o nowym, ale w tym wypadku moge osobiscie sprawdzic wszystko.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Moim zdaniem warto kupić. Choć jeżeli chciałbyś ją szybko przerobić to lepiej było by znaleźć już przerobioną. Ale jeżeli nie to ta jest bardzo dobra. No i odbiór wlasny to tym bardziej.

4. maniekmaniu

maniekmaniu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  5. ecezet

ecezet Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za szybkie odpowiedzi. :D

Co do przerabiania to narazie nie myśle o tym bo chciałbym pograć na XBL, a przerobic zawsze moge.
    Ostatnio czytałem jeszcze że Xy mają być tańsze i to sporo, ale dopiero na gwiazdke ? Jesli tak to nie bd czekał. :D

6. Mike Mitnick

Mike Mitnick Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kielce
    ja dzisiaj nabyłem wersję elite z 04.2009 roku kupioną przez gościa 4 miechy temu, w zestawie prócz tego co jest powyżej u kolegi na aukcji dostałem drugiego pada, 5 gier (ufc 2009, fifa 09, FNR 3, PRG 4 i jakiś tennis z segi). 750zł mnie uczynił ten zestaw.

7. ecezet

ecezet Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  8. Mike Mitnick

Mike Mitnick Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kielce
    z takiego samego założenia wychodziłem do wczoraj. Miałem ofertę za 600zł, też Elite (tyle, że bez gier i pada dodatkowego) ale za to przerobiona. Niestety w grę nie wchodził odbiór osobisty (odległość) :/ A tutaj mogłem konsolę odebrać osobiście co było ogromnym plusem.

PS. te gry chciałbym sprzedać ale niestety nie mogę założyć tematu w dziale giełda, ciekawe dlaczego? :p

9. Owen14

Owen14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja Polecam kupić :)

Wczytywanie...

Poleć forum