1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy warto kupić?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Serkus, Styczeń 11, 2012.

1. Serkus

Serkus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy warto kupić tą konsole na allegro.? Xbox 360 Slim 250GB 2Pady RGH FSD - UPS Gratis (2046240578) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Fakt jest już trochę używana, ale ma zrobione RGH, 2 pady i 250GB.
    Co o tym sądzicie może to być lipa czy coś dobrego?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Jak dla mnie to warto, tym bardziej że ma RGH a jest to dobre jak chcesz grać tylko offline :)

4. Serkus

Serkus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiem dlatego szukam konsoli z RGH. Ale nie jestem do końca pewien czy warto kupić u tego sprzedawcy... Czy taka konsola może być w pełni sprawna po używaniu rocznym przez kogoś :/

5. mckaczka

mckaczka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tychy
    Wszystko zależy od tego czy będziesz chciał robić rgh po zakupie konsoli;)
    Ja kupiłem xboxa 4gb za 700zł z 3 grami i dokupiłem na allegro dysk za 120zł i mam za 820zł x250gb z 3 grami.
    Konsola roczna,bez gwarancji tak naprawde.Wg mnie troche wysoka cena,wolał bym kupić nową a patem zadecydowac jakieś przeróbce.

6. Serkus

Serkus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Konsol po sierpniu 2011 nie da się przerobić na RGH, dlatego są takie drogie np. po 800-900 zł na allegro. Dysk kosztuje różnie do 300 zł 250GB i jeszcze licząc przerobienie od 150zł-200zł to sie składa ładna sumka :/ Dlatego wolałbym kupić w taki sposób ale coś dobrego.

Wczytywanie...

Poleć forum