1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy warto kupic?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez VenoVel, Luty 2, 2012.

1. VenoVel

VenoVel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam chcialbym was zapytac czy warto kupic Guitar hero + gitare,a jesli tak to jaka czesc? Z gory dzieki za odp :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Zabawka na kilka godzin jak dla mnie, szybko sie znudzi. Jak kupujesz to bierz Metallice ofc

4. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jedni beda bawic sie kilka h a inni kilka miesiecy..

5. VenoVel

VenoVel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Chcialbym poprostu oderwac sie chociaz na chwile od grania na padzie tak wiec pytam ;)

6. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jesli cie to kreci no to troche sie tym pobawisz..

7. Strus

Strus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeśli lubisz gitarowe brzmienia i dodatkowo grę na gitarze, to masz zabawę na kilka miesięcy. Tu nie chodzi o to, żeby "przejść" grę, tylko żeby się dobrze bawić grając na coraz wyższych poziomach trudności. A jak jeszcze masz kumpla z drugą gitarą albo mikrofonem, to w ogóle bajka.

Co do wyboru części: jak chcesz tylko grać na gitarze, to polecam GH3 - świetna setlista. Jeśli chciałbyś mieć możliwość grania jako zespół z kumplami, to wybierz IMHO GH 5 albo GH: Warriors of Rock (GH 6). GH: World Tour ma fatalną setlistę dla mnie, większość piosenek jest z **** i tak naprawdę podobały mi się kawałki z koncertu finałowego i jednego granego podczas normalnej rozgrywki.

8. Sieniak

Sieniak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To ja się wypowiem jako lekki maniak :)
    Według mnie najlepsza część to Metallica , oprócz tego ze składanek to świetną paczkę ma GH Greatest Hits , oprócz tego Van Halen no i 5 jest spoko :)

Wczytywanie...

Poleć forum