1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy warto? - Kupno przeróbki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Inari, Grudzień 18, 2013.

1. Inari

Inari Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W związku z tym, iż poradniki przyklejone w tym dziale mają po 3/4 lata zakładam nowy temat.

Już niebawem święta, a moja mama nadal się nie zdecydowała na prezent, także pomyślałem, że można by kupić Xboxa 360 C: Czytałem na niektórych forach, że jakiś typ przerobionych konsol zmniejsza ryzyko zbanowania konsoli do minimum, jakie to konsole? Do lutego niestety nie będę miał internetu, więc nie będę do tego czasu korzystać. Jeżeli chodzi o Xbox Live, to chodzi mi przede wszystkim o to, żeby móc zapisywać wyniki, a co do grania online, to jeszcze nie jestem pewien ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Lt+3.0

A źle przeczytałem, chodziło o płytę główną a mi się pomyliło z przeróbka. To wszystkie slimy są prawie bez awaryjne, a z fatów to jasperki.

4. Inari

Inari Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Huh? Nie rozumiem o_O Pisz z sensem. Pytałem się jakie konsole (przerobione) minimalizują ryzyko bana na xbox live

5. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Konsole z lt 3.0 i gry nagrane ihsem 124b minimalizują bana

Wysłane z telefonu L710

1 osoba to lubi.
  6. Inari

Inari Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie o tym LT 3.0 wyczytałem C: A o co dokładnie chodzi z tym ihasem, to specjalna nagrywarka? Jeszcze poryję po forum, ale miło by było, jakby ktoś mi to łatwo wytłumaczył ^-^

//EDIT
    A wiecie może, czy można w internecie zamówić wypalenie płytki na ihasie?

7. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie jest to jakaś "specjalna nagrywarka", ale po wgraniu BurnerMAX możesz wypalić pełny obraz gry (8,7 GB). Normalnie nie jest to możliwe.
    Są 2 sposoby jeszcze jak nagrywać pełne kopie gier 1:1 bez ihasa.
    1 - Cross/flash nagrywarki na iHas
    http://xboxforum.pl/ihas-241/lista-...ie-do-cross-flashu-ixtreme-burner-max-137951/
    2 - Używanie programu Payload Tool
    http://xboxforum.pl/oprogramowanie-13/c4e-s-burnermax-payload-tool-v0-15-a-154542/
    http://xboxforum.pl/oprogramowanie-13/burnermax-payload-tool-lista-nagrywarek-kompatybilnych-154552/

8. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Cóż za pytanie...
    Przecież to nie jest legalne.

Wczytywanie...

Poleć forum