1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy warto kupować cyfrowe wersje gier?

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez akak, Czerwiec 19, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    45
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    BuRRRza nie obrażaj innych to że ktoś kupował na alegdrogo nie oznacza że jest cebulakiem. Cebulakami są wszystkie pipy co boja się podjąć ryzyko i zza rogu drą mordy.Jak na razie MS nic nie robi z kontami i to cebulakami a raczej ciulami są ci co przepłacają za gry (idąc tokiem Twojego rozumowania, bez obrazy dla tych co wolą wersje pudełkowe).Nawet jeśli zaczną banować to tylko konta z grami a nie konsole, czyli cebulaki pożegnają się z kontami które tak zakupili( bo blokowanie konsoli jest niezgodne z prawem). Hejtować bo żal ***sko ściska. ETS odpowiedział jasno i klarownie gracze mają prawo sprzedawać także w wersji cyfrowej i to jak na razie regulamin MS nie jest zgodny z prawem( bo uniemożliwia sprzedawania zakupionych wersji cyfrowych gier). Jeżeli chodzi o aukcje na "aledrogo" to wpierw trzeba udowodnić iż konta pochodzą z nie legalu a nie szczekać i robić szum bo mi się tak wydaje. Polskie prawo jest bardzo restrykcyjne jeżeli chodzi o tego typu rzeczy. Aukcje zaczęły znikać w sobotę około 23:00 i nie wiem czy to jakaś akcja wymierzona w sprzedawców przez allegro bądź MS czy inny powód. Poczekajmy i zobaczymy co jest grane.

2 użytkowników lubi ten post.
  2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    45
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Widać w Europie wolą być okradani a przy tym płacą o połowę mniej za grę. Sprzedawcy kont z grami działają w granicach prawa i co najwyżej można nazwać ich kombinatorami. Jeżeli przekroczą prawo wtedy będą paserami a nie złodziejami(chyba że sami kradną takie konta) a do tego trzeba im to udowodnić co jest bardzo trudne choć możliwe. Jak na razie to my jako gracze tu się wymieniamy zdaniami i tylko nas to obchodzi a moloch MS ma w to wbite bo sprzedaż konsol rośnie. Żeby było wiadome nie bronie sprzedawców takich kont a tylko przedstawiam jak to ma sie do rzeczywistości. Jest tak banalne rozwiązanie by zakończyć cały ten cyrk z kontami,mianowicie usunąć opcję płatności kartą kredytową w sklepie xboxa. Wtedy jeżeli pieniądze pochodzą z takich niby ukradzionych kart się szybciutko skończą. Można również odseparować konta od gier co jednak wpłynie na jeszcze większe obniżenie ceny gier i będą kosztowały tyle samo co kody do xbl gold. Ostatni pomysł to zmiana regulaminu iż od dnia wprowadzenia regulaminu która by sugerowała że kupno i używanie gier z kont nie należących do Ciebie skutkuje utratą gwarancji. Jednak hamburgery z MS zanim do tego dojdą to jeszcze wiele aukcji ludzie zakupią choćby na zagranicznym popularnym serwisie aukcyjnym.

1 osoba to lubi.
  4. pieniek

pieniek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  5. krzysztof1988

krzysztof1988 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    drogo ja kupiłem 4 za 300zł napisz do tego gościa
    Przedmioty użytkownika GAMES4ALL - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

chyba auckje mu kasują ale ogarnie ci taniej ja kupuje od niego lata i zawsze wszytko grało i na xboxie 360 i na one jak narazie tez wszytko ok

1 osoba to lubi.
  6. RBiniu

RBiniu Banned Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  7. pieniek

pieniek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Krzysztof1988

Dzięki :)

RBiniu

Ja się boję o bana za używanie takiego konta

8. RBiniu

RBiniu Banned Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Boisz się chyba niewiedzy. Przeczytaj temat

9. rbej

rbej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Widzę że kółko wzajemnej adoracji złodziejstwa próbuje namawiać innych do kradzieży i jeszcze się oburza że ktoś nazywa ich celulakami. ŻAŁOSNE. Jak ma w Polsce ma być dobrze skoro żyją w niej tacy ludzie jak Wy??.

10. Dymkul

Dymkul Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Może gdybyś nie głosował na PO w Polsce żyło by się lepiej :smile:

A tak poważnie nie rozumiem po co tacy jak rbej i inni którzy się spinają wchodzą do tego tematu. To nie oni dostaną bana i to nie oni poniosą konsekwencje. Nikt tak naprawdę nie wie jak jest z tymi profilami czy są kradzione czy nie. Nie każdego stać na oryginalne gry, ja korzystam z profili i nie czuje się z tego powodu złodziejem. Myślę że microsoft wraz w jakiś sposób z tego zarabia bo czy inaczej nie robiłby nic w tej sprawie (bo na pewno o tym od dawna wiedzą). Pozatym tak się zastanawiam kolego ile rzeczy ściągnąłeś z internetu ? I co źle się z tym czujesz ? My płacimy za grę więc bardziej nazwałbym to okazją niż kradzieżą :)

BTW. Microsoft i developerzy dymają polaków na ceny gier i konsol jak chcą i nie czują z tego powodu wyrzutów to czemu ja miałbym je mieć.

2 użytkowników lubi ten post.
  11. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    803
    Punkty za osiągnięcia:
    113

Alert Zamykam.

Info Wszystko co powinno być już jest w tym wątku, dochodzą tylko nowe pytania na które odpowiedź padła 100X wyczyszczę i zastanowię się czy warto kontynuować ten temat, większość odpowiedzi piszą osoby sprzedające konta przy okazji je zachwalając ale nikt nie wie jak dokładnie będzie z tymi kontami ani sprzedawcy nie potrafią sensownie odpowiedzieć tylko mamią tym że tanio i legalnie...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum