Czy warto kupować cyfrowe wersje gier?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

rafalmatysiak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wlasnie tego sie obawialem. Czyli musi mi zostac jego konto jako glowne?
A jak teraz bede kupowal jakies gry na swoje konto to on nie bedzie mial do nich dostepu?

Wysłane z mojego CUBOT ONE przy użyciu Tapatalka
 

#PCMR

Ryżownik
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
Mam pytanie, ale dotyczące legalnego kupowania z XBL.
Gra jest przypisywana do danego regionu, czy mogę kupić tam gdzie taniej (dajmy na to w US), zmienić region i pobrać w swoim języku? Ktoś się orientuje?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nie zadziała :)
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
zapraszam na priv co i jak
 

rbej

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie, ale dotyczące legalnego kupowania z XBL.
Gra jest przypisywana do danego regionu, czy mogę kupić tam gdzie taniej (dajmy na to w US), zmienić region i pobrać w swoim języku? Ktoś się orientuje?
Zmieniasz region i kupujesz bez problemu za pomocą karty kredytowej lub karty zdrapki zasilającej konto. Jak chcesz płacić przy pomocy karty kredytowej musisz podać adres zamieszkania na kraj w którym kupujesz. MS ma głęboko w ***** skąd kupujesz i że podajesz wymyślony adres. Najważniejsze że kupujesz od nich. Ban Ci nie grozi. Potwiedzone rozmową na chacie z supportem MS. Gry nie mają blokady regionalnej więc działają bez problemu. Polecam obecnie kupno gier z Hong Kongu. Czasem trafiają się super oferty jak np. Metro Redux za 85zł czy Diablo 3 za 125zł.
 

#PCMR

Ryżownik
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
Dzięki, właśnie widziałem ceny w hong kongu :p
Ale czy mogę potem zmienić region na polski i pobrać tą grę w polskim języku, czy jestem ograniczony do wersji językowej, jaka była przeznaczona na rynek, w którym kupiłem?
 

simmi

Użytkownik
Użytkownik
A w którym kraju ceny są najniższe? USA?
 

rbej

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki, właśnie widziałem ceny w hong kongu :p
Ale czy mogę potem zmienić region na polski i pobrać tą grę w polskim języku, czy jestem ograniczony do wersji językowej, jaka była przeznaczona na rynek, w którym kupiłem?
Kupujesz w Hong Kongu. Ściągasz grę. Później przełączasz region na Polski i w najgorszym wypadku masz grę po angielsku.

Najtaniej jest w USA i Hong Kongu. Chociaż Hong Kong ma kilka pozycji w najniższych cenach. Np. Destiny Guardian Edition kosztuje ok.240zł. Cena w USA to 90$ a w Polsce 340zł.
 

marlis93

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Proszę o odpowiedź na kilka pytań odnośnie wersji cyfrowej taka jak ta http://allegro.pl/forza-motorsport-5-xbox-one-kod-na-gre-oryginal-i4581092959.html:
1. Grę mogę pobrać tylko raz czy może po usunięciu mam do niej dostęp aby jeszcze raz pobrać?
2. Czy wersje cyfrowe można przerzucić na zewnętrzny dysk?
3. Czy do wersji pobranych z profilu mam dostęp cały czas?
 

FLEX Jastrzebie

Użytkownik
Użytkownik
Mi ten link nie dziala ale widzę ze to kod na gre Forza 5 czyli gra dodawana do konsoli na premierę w formie kodu. Wpisujesz kod ma konsoli i pobierasz oryginalna grę tak jakbys ją kupił normalnie w sklepie na konsoli. Możesz ja kasować i pobierać ile chcesz.
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
Przelicznik walut z msp prawidłowy kurs
MS Points price convertor

czy 4200 MSP da się przewalutować na HK$ (walutę hong kong) czy nie da się sytuacja taka sama jak z USD (Amerykański Dollar)
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem jak jest z tymi "pakietami". Dla mnie to gruba sciema.
Co do profilu. Musisz miec go zalogowany w tle zeby moc zagrac w gre ktora byla kupiona na tym wlasnie koncie.
Jesli dostep do tego konta ma rowniez inna osoba to po jej zalogowaniu to konto zwyczajnie Ci sie rozlaczy.
czyli odpada kupowanie w parę osób ? prosiłbym też o zdanie innych bo oferta jest naprawdę korzystna
 

rbej

Użytkownik
Użytkownik
Przelicznik walut z msp prawidłowy kurs
MS Points price convertor

czy 4200 MSP da się przewalutować na HK$ (walutę hong kong) czy nie da się sytuacja taka sama jak z USD (Amerykański Dollar)
Nie da się.

czyli odpada kupowanie w parę osób ? prosiłbym też o zdanie innych bo oferta jest naprawdę korzystna
Nie kupować, omijać z daleka takie "okazje".
 

marlis93

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Proszę o odpowiedź na kilka pytań odnośnie wersji cyfrowej taka jak ta http://allegro.pl/forza-motorsport-5-xbox-one-kod-na-gre-oryginal-i4581092959.html:
1. Grę mogę pobrać tylko raz czy może po usunięciu mam do niej dostęp aby jeszcze raz pobrać?
2. Czy wersje cyfrowe można przerzucić na zewnętrzny dysk?
3. Czy do wersji pobranych z profilu mam dostęp cały czas?
Proszę o odp na 2 i 3 pytanie
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tak i tak.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

AlexX 0ne

Użytkownik
Użytkownik
brał ktoś może gry z tej aukcji ? jest jakieś ryzyko albo coś ? profil jest tylko nasz czy to ściema ? 2 GRY STWÓRZ WŁASNY ZESTAW WERSJE CYFROWE XBOX ONE (4566425615) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
kupiłem i żadnych problemów
 

rbej

Użytkownik
Użytkownik
Ten użytkownik nie sprzedaje już profili z grami na Allegro. Ciekawe czemu??. ;)
 

mRb

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ten użytkownik nie sprzedaje już profili z grami na Allegro. Ciekawe czemu??. ;)[/QUOT

Pisałem z nim i jest na urlopie :)
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
można sie składać na gry lub tez wymienić kontami z grami do okreslonej ilości (kilka razy)
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Cyfrowe wersje gier powinny być z pewnością dużo tańsze. Nie mamy płytki, odpada więc wymiana. Dopiero niedawno dowiedziałem się, że jest możliwość wymiany kont, ale szczerze, musiałbym na łeb upaść by wymienić sie kontem. Prędzej się żoną z kimś wymienię. :tongue:
Wracając do tematu. Myślę, że można by rozważyć 75% ceny czyli zamiast 200zł - 150, ale jeśli sklepy oferują nową wersję pudełkową za 150, a wersja cyfrowa kosztuje 280, to gdzieś kogoś poje...ało!
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom