1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy warto kupowac kinecta ??Nie znudzi sie szybko???

Temat na forum 'Kinect' rozpoczęty przez tomciopaluch222, Styczeń 20, 2012.

1. tomciopaluch222

tomciopaluch222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam.. zastanawiam sie nad kupnem kinecta ale mam watpliwosci./.. Gralem u kolegi ale to bylo po piwkach przy spotkaniu kolezenskim i byla super zabawa... Czy kinect nie znudzi sie jak sie gra samemu albo np z zona ??? Czy tylko nadaje sie wlasnie na spotkania grupowe jako forma rozrywki i milego spedzania czasu w grupie..
    Czy w pojedynke tez mozna super spedzic dlugo zcas zkinectem czy raczej w pojedynke jest to zabawka na chwile..

500 zl to jednak wiekszy wydatek jak na bajer ktory moze sie znudzic po miesiacu...

prosze o rady i opowiedzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. SerwisKonsol

SerwisKonsol Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Ja kupilem move raz zagralem i lezy wiec wg. Mnie nie warto.

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.

4. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Nie ma co porównywać Mova do Kinekta.

Wystarczy oglądnąć zapowiedź nowego Mass Effekta żeby zobaczyć jaki power ma to urządzenie. Wyobraźmy sobie bowiem grę w MW3 albo BF3 gdzie otwieranie drzwi, podnoszenie, uzbrajanie ładunków, rzucanie granatami odbywa się za pomocą komend głosowych.

Poza tym byłem kilka razy na kinect-party...8 dorosłych facetów pijących napoje "energetyczne" grających bijatyki czy inny tenis na projektorze. Świetna zabawa. Ja ze swojej strony polecam gorąco! Jeśli masz dzieci to kinect jest super rozwiązaniem żeby przestały krzyczeć i robić na złość (kinectanimals itp), jeśli nie masz dzieci to możesz pożyczać moim :)

5. tomciopaluch222

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Prosze o odpowiedz ludzi ktorzy maja kinecta a nei tych ktorzy by chcieli miec.....Dziecko mam ale w drodze dopiero :):)
    I nie chce tez marzyc o przyszlosci otwieranai drzwi glosem itp itd.....liczy sie terazniejszosc... ...dziekuje za odpowiedzi... ..ja mam 30 lat..zona 27 i myslimy o kinect dla siebie... a szkoda mi troche 4 dni pracy na gadzet ktory bedzie lezal po miesiacu...

6. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Mój szwagier ma to cudo więc trochę informacji mam. Jak pokarzesz żonie zwierzątka majkrosoftu to jej nie odciągniesz końmi od telewizora. Jest wiele fajny gier dla kobiet od fitnesów po śpiewanie tańczenie itp.

A ficzery o których mówiłem komendy głosowe w grach to jest teraźniejszość. Tym bardziej że nowy Xbox720 będzie kompatybilny z kinektem. Zakup na lata :)

7. tomciopaluch222

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    fakt..ale moja zona lubi gry typu.. resident..cod...dead island. forza

8. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    kinect to droga zabawka maximum dla 2osób lub dobre na impreze tak się nudzi po miechu ... nie ma rewacyjnych gier i nie będzie raczej i dlatych co nie mają z kasą robić jak ktoś specjalnie na to zbiera to szkoda czasu

9. SerwisKonsol

SerwisKonsol Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Fajna masz zone jak lubi strzelanki :)

Ja gralem u kumpla w kinect sports i nawet fajne.

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.

10. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Sam jestem zainteresowany kinectem ale dalej jakos sie opieram poniewaz wydanie 450zl dla zabawy na miesiac-dwa troche sie nie chce wydawac

11. Kamilloks

Kamilloks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sulechów
    Ja też się zastanawiam. I też mi szkoda trochę hajsu... Mimo wszystko 500zł nie leży na ulicy...

12. macko1990

macko1990 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja powiem tak, kilka gier jest fajnych np. Dance Central, Kinect Sport czy Gunstringer ale i tak szybko się nudzą.
    Kinect jak każda zabawka z początku używana codziennie a potem leży i się kurzy. Dla dzieci jak najbardziej się nadaje jako jakaś odmiana od siedzenia i grania w bezruchu. Osobiście nie polecam no chyba że zawsze będziesz grał z żoną - z kimś zawsze lepiej, samemu nie to samo. Co do gier,wątpie żeby w najbliższym czasie wyszło cos fajnego. To sterowanie głosowe w grach będzie pewnie tylko po podłączeniu do LIVE'a, w dodatku nie polskiego i po angielsku podobnie jak sterowanie samą konsolą. Sam miałem urządzonko i sprzedałem 2 dni temu, nieudany zakup i naprawde warto 10 razy się zastanowić przed zakupem.

13. misiek_7

misiek_7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja też się zastanawiam nad kupnem xbox 360 z kinect wydatek około 1400 zł razem czy warto tego kinecta z xboxem kupować?? bo bym grał z moim bratem,siostrą i jeszcze z kolegami

14. djdoubleb

djdoubleb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków/Tarnów
    używam kinect od jakiś 6 miesięcy. mieszkam z moją dziewczyną i powiem Ci ze całkiem fajna zabawa. Pare razy w tygodniu gramy sobie w sporty, tanczymy( dance central 1 i 2) i ona nawet gre z fitnesem uzywa. na imprezki też fajny :) Polecam Wam. Fajna zabawa we dwoje i nie tylko :)

15. Killjoy

Killjoy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    no kinect fajna zabawka, sam mam i mogę polecić, ale trochę miejsca jest potrzeba. nie nudzi się jak grasz z kimś chociaż ja i sam czasem w ping ponga potrafię przyciąć ze dwie godzinki :p, i fajnie wychodzą filmiki które można umieścić na fb :))

mi się marzy jakaś wolna ściana w domu i projektor do kinecta, wtedy to już masakra ;)

16. Littbarski

Littbarski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    UK
    W moim przypadku kupno Kinecta skończyło się tym, że żona przestała nałogowo młócić w Diablo i inne slashery na PC, ale za to zaczęła młócić w gry pod Kinect na moim X360:). Doszło do konfliktu interesów, bo kiedy chciałem na przykład zagrać w MW3, telewizor akurat zawsze był opanowany przez różne Fitnessy, Zumby i tym podobne babskie wynalazki. Idealnego wyjścia z sytuacji nie było, więc skończyło się na kupnie slima 4 GB tylko dla niej:), i teraz wszyscy są zadowoleni. Wniosek z tego taki, że trzeba być ostrożnym posiadając żonę i Kinecta - kombinacja taka oznacza wydatki :cool:.

17. Killjoy

Killjoy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    podeślij to do MS nie masz żony kup kinecta to Ci jeszcze jakiś grosz za dobry PR wpadnie :)

18. jigaboo

jigaboo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ciężko mi powiedzieć po jakim czasie się nudzi, bo mam kinecta dopiero ponad miesiąc i jak na razie w życiu bym nie powiedział że mi się to znudzi. Każda impreza, każde spotkanie z dziewczyną kończy się jakąś rozgrywką w kinecta. Tak więc póki co gram gram i jeszcze raz gram przede wszystkim w kinekta. Od czasu do czasu przerwa na jakieś inne tytuły. U mnie głównie gra się w kinect sports 1 i 2 Dance Central 2. Zobaczymy jak to będzie za kilka miesięcy, ale ja osobiście śmiało mogę powiedzieć że jak wyjdzie tylko kinect 2 to od razu go kupię :)

19. Szumotal71

Szumotal71 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Musisz się zastanowić czy będzie miał kto z tego korzystać. Ja na początku też miałem pewne wątpliwości, jednak po jakimś tygodniu bardzo szybko zostały one rozwiane. Chodzi o to, że Kinect znalazł szerokie zastosowanie - jeżeli jest jakaś impreza, albo koledzy wpadają na kilka piw - oczywiście Kinect Sports 1, 2 - oraz wszelakie gry do rywalizacji. Jeżeli przychodzi dziewczyna - oczarowana oczywiście Dance Central, jak i Kinect Sports. Rodzice natomiast jarają się znowu ćwiczeniami. Samemu też czasami przyjdzie ochota pograć, jednak jeżeli masz z kim - frajda jest o wiele większa. Ja kupiłem i nie żałuje. Ma to jakieś tam zastosowanie i oczywiście bardzo się przydaje.

20. mrspeed

mrspeed Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz, Poland, Poland
    Mam kinekta i co do gier to zalezy, na co mam ochotę, ale i tak praktycznie jest w urzyciu do trening. Ufc personel trener daje wycisk.
    dzieciaki szaleją przy fruit ninja i kinekt adventures.
    wszystko zależny od ciebie czy masz zamiar się ruszyć czy traktujesz to jako gadzet..

na pewno będzie uzywany jak pokaże się mass 2

Wysłane z mojego Milestone za pomocą Tapatalk

21. dab1

dab1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam kinect-a 1,5 roku i mogę w pełni powiedzieć - że jest to sprawdzony zakup.
    Gramy w to prawie na każdej imprezie ze znajomymi gdy chcemy się poruszać Sporty 1 i 2 + Just Dance 3 + Kinect Adventure (grań refleksu) i wszyscy bawią się przednio. A na co dzień też można się pobujać przy dobrej muzyce (i trochę napocić) lub poćwiczyć przy Zoombie lub Trenerze UFC.

Jeśli masz trochę miejsca w domu/ mieszkaniu bierz bez zastanowienia. Po kilku udanych imprezach + do tego mały wycisk na ćwiczeniach i będziesz zadowolony Ty jak i Twoja partnerka :)

Wczytywanie...

Poleć forum